Yves Rocher - kozmetika

simi123

Ahojte kočky,
nerobi niekto kozmetiku YR v banskej bystrici? Potrebovala by som objednat krem na tvar,vyskusala som vela znaciek,ale tato mi fakt super sedi,ziadne cervene,alebo suche fliaciky po tvari....Bola tu predajna,neviem ci sa prestahovali niekde,alebo sa uplne zrusila. Dakujem

Ve

Ako čo, niektoré výrobky sú fajn, niektoré si už nikdy nekúpim, skôr sa sklamala táto kozmetika, hrá sa na veľmi prírodnú a nemá ani JEDEN deodorant bez alumínia, bola som šokovaná a sklamaná

vsevedka

jj, citlivi, ci alergicki jedinci musia pouzivat kozmetiku pre senzitivnu plet, tak to robim aj ja, dokonca niekedy pouzivam ocne kremy na celu tvar, pretoze tie su najjemnejsie a vacsinou bez parfumacie, tie od IR vsak mi nesedia-zacervenaie, opuchy. Vtedy netreba spekulovat a cakat, ale jednoducho zmenit pripravok!

Na telovu kozmetiku od IR vsak nedam dopustit, pouzivam ju nadalej, kedze ta mi nerobi problemy.

Sevillas

tak ono ide aj o to, vybrat spravnu radu na plet..kdesi som citala, ze kočka mala citlivu plet a kupila si sadu na normalnu...a potom jej to nerobilo dobre, no bodaj by...

vsevedka

Od YR som dostala na Vianoce telovy krem a krem na ruky, oboje super!!!Ma to velmi jemnu konzistenciu, lahko sa nanasa, lahko vstrebava, velmi jemnucko a prijemne vonia.

Ale s pripravkami na plet som nebola spokojna, mala som odlicovacie mlieko a krem, mne osobne vadili, pretoze som alergik a mala som z toho mierne opuchy pod ocami, hoci oblast oci som nenatierala, nakolko to nebol ocny krem, ale aj tak mi v tych pripravkoch nieco vadilo, ale ja mam tvar extremne citlivu, takze inym to nemusi robit problemy. Ale je to kozmetika s prirodnymi vytazkami a myslim, mi prave to robilo problem.

Sevillas

ja som začala s touto kozmetikou robiť a aj od kamarátok mám na ňu dobré ohlasy. Drahá mi nepríde, to len Avon a Oriflame sú príliž lacné. Robím ešte s jednou kozmetikou, volá sa Deborah Milano a cenovo je to drahšie, ale ženy si to kupujú, lebo je to kvalitné...
(som zo Starej Turej, západné Slovensko, ak by mala niektorá záujem sa informovať)

xy:)

pierko taska je taka polopriesvitna, nie velmi silna, ako normalnu tasku von by som to nenosila. vyfasovala som ju v zahranici zadarmo, ale vidim, ze na slovensku sa robi uz biznis zo vsetkeho.

pierko01

zdravim, chces sa vas spytat, teraz je taka akcia od yves rocher, nad 15 eur taka taska za 1,5euro, nemate niekto tu tasku, lebo na obrazku vyzera dobre, ale neviem aka je kvalita. Ci nahodou ste si ju niekto nekupili ?
Dakujem :)