praskol vam uz kondom ???

Príspevok v téme: praskol vam uz kondom ???
veronika

no, tak nam sa to stalo vcera. stalo sa nam to uz viac krat, ale nastastie, predtym som brala ATC. pred dvomi tyzdnami som prestala brat horm. antikoncepciu yadine, lebo som mala strasne depresie. takze uz dva tyzdne som bez ATC a vcera /akurat na 15 den od zaciatku menzesu, teda asi plodne dni, nie???/ nam praskol kondom. bolo to uplne na konci, takze do mna ejakuloval. nalakali sme sa, lebo dietatko este neplanujeme, tak som sa isla rychlo umyt do kupelky, dala som si pol ruky do posvy a snazila vyplachnut co sa dalo. co myslite, aka je moznost ze som tehotna? odkedy si mozem urobit test alebo ist doktorke ? myslite ze mohlo pomoct to moje brutalne vyplachnutie posvy? alebo telo si este stale odvyka od ATC ? prosim, piste. vdaka...

qo

januska, ja zase tie deti, co sa narodia neplanovane a nechcene z posmyknutia uprimne lutujem. Vies ty vobec, kolko meria mesacny zarok? Par milimetrikov. Takze 3 dni po oplodneni je to len parbunkovec. 8 bunkovy zarodok sa implantuje zenam pri IVF...Zase jedna kostolickarka. Ty by sy to nemala pred svadbou robit vobec, ani hak pouzivat a robit to nie zo zabavy ale za ucelom plodenia deti, nie? Aj mu ho postriekas svatenoi vodou predtym?

januška

no mne osobne je jedno ci sa to vola postinor,escapelle alebo trebars aj vitamin C aj tak si to nikdy nepojdem kupovat.vsetky pracuju na tom istom principe,dokonca pribalovy letak je doslovne opisany len s vymenou postinor za escapelle a mnozstvom tabliet.ich fungovanie odporuje mojim hodnotam.veroniku uplne chapem...aj ja uz som sa parkrat stresovala ci som nahodou neostala tehotna ale escapelle/postinor som nikdy nezobrala a ani nevezmem.myslim si ze ked je clovek dostatocne dospeli na to aby sa "zabaval" ma byt dostatocne dospely aj na to aby vedel prevziat zodpovednost ak sa nahodou nieco posmykne.

leona

mile damy, aj by ste boli znacne informovane, tak by ste vedeli, ze Postinor uz na trhu nieje, uz sa nevyraba, nahradila ho jedna tabletka zvana Escapelle(vyr.madarsko) ale jej ucinok je 50% kedze v mojom pripade nezabrala... vyplach posvy po prasknuti kondomu, ze cisty nezmysel, to ma este mansiu sancu nez ta tabletka, ze zaberie..spermie sa pohybuju rychlo..treba navstivit svojho gynekologa...

dajanka

Veronicka, trosku si asi zmatena a odporujes si, pises ze dietatko neplanujete ale na druhej strane sa chces stavat zodpovedne postinor neuznavate ale brala si HAK. Trosku nechapem co vlastne chces. Mozes byt teoreticky tehotna ak dieta chces tak to neries ak nie co ine chces robit ako zobrat Postinor. Uz ina volba nie je. Alebo chces cakat a potom riesit UTP? Ked vam to praska asi mate naozaj zlu techniku, pred navlecenim stlac vrch kondomu aby tam nezostal vzduch a tak ho treba na tu muzsku pychu navliect. Tak drzim palce.

rii

januska, jedna sa o parbunkovy zarodocek. Tak?:) My chytrejsie vieme, co wiwi myslela, nemusela to sem hodit po lopate.

jaja

nám tiež raz praskol kondom , zobrala som postinor,kedže sme bábo neplánovali, tak nečakaj, iba ak by si ho chcela.... inak kondomy používam len v kombinácii s preruš. súložou, kedže neverím...

wiwi

panika vsetky hak blokuju ovulaciu. Je to princip, na ktorom tie hormonalky pracuju.Mnohe zeny maju sice problem, kym im naskoci vlastny cyklus po hak, ale bohuzial mnohe aj skoro otehotneju. V ktorej situacii sa nachadza veronika je vo hviezdach.