Dobra zubarka

Deee

Andrej ja mam v PP sikovneho, zodpovedneho, trpezliveho, hoci sukromneho zubara, no zubky robi tak precizne, ze sama neviem, ktore mi uz opravil...

andrejholly

mile dievcata, na slovensku ziadny dobry zubar nepracuje!!! posobim v tomto fachu uz 19 rokov (nie ako zubny lekar) a viem velmi dobre o com hovorim. je to znama vec, aj ked je to velmi smutne. vraj kedysi byvali dobri lekari, zuby, ktore oni robili vydrzali desatrocia, ale dnes napriek skvelej technike a kvalitnym hmotam je situacia katastrofalna. chybaju totiz odbornici, ale hlavne trpezlivi a zodpovedni lekari, ktorym na chrupe ich pacientov naozaj zalezi. teraz je vsetko biznis a kazdy chce len zarabat. s plombami sa nikto nehra, radsej hned implantaty alebo aspon protetika. najlepsie bude, ked vystudujete same na zubarky a budete si opravovat zuby jedna druhej
:-))to je realnejsie ako najst tu dobreho zubara.

lucykalak

noo to je pravda aj ja by som nejakeho odbornika na zuby chcela lebo s mojim akoze zubarom to je na nic je totalne neschopny som z humenneho....a prijala by som aj z kosic nepoznate niekoho? diky