Hladovka

Príspevok v téme: Hladovka
...

Drzal ste niekedy hladovku?Ake mate skusenosti?Ja som nou schudla 15 kil.Dosiahla som vahu,ktoru som chcela.No odvtedy neviem pravidelne jest.Pribrala som 5 kil,striedaju sa u mna obdobia hladoviek a prejedania sa.Takze asi jojo efekt.Ale chcem ist zase na hladovku a dat dole tych 5 kil.Vtedy som sa sama sebe pacila,teraz uz nie..Drzte palce.Ak tu niekto niekedy drzal hladovku,napiste svoj nazor:)

maruska123

no nebola by som si taka ista, sak ked vidis, ako skoncili niektore zeny po liposukcii, ze nemohli ani chodit od bolesti, a mali modriny ako keby ich kopalo 10 ludi...

jajka001_

angelina, liposukcia je uplne neprirodzena vec. jasne ze ked sa niekto zle stravuje, ze sa to prejavi na tele. liposukcia ak by aj fungovala tak nic nevyriesi lebo to co ten dotycny potrebuje je zmena zivotneho stylu.

maruska123

ved jasne, ked sa niekto spolieha na odsatie tuku a potom laduje 10 hamburgerov denne a neviem ake super delikatesy...

1angelina23

Tak ja neviem ake problemy maju ludia co chcu drzat hladovku ale najcastejsie predpokladam ze je to velke brucho, rit alebo boky.. a liposukciou ti odsaju aspon kusok z toho tuku nie? :-)