Mam 18 a hrcku v prsniku

michaela312

Moja zlatá tu Ťa nikto nevylieči ani Ti nepovie čo to je, choď k lekárovi ak Ťa to trápi, tam sa dozvieš.

Laurina22

Hviezda.AJ ked je to pohyblive,moze to byt nador.Moze ale nemusi.

Ja som nemala hrcku ale doslova hrcu napriklad.Mala som to cez cely stvrty kvadrant prsnika,a kto sa v tom vyzna,musi vediet,ze to bolo vacsie nez slivka.
Nastastie mi moji dvaja lekari velmi pomohli.Urcite chod k lekarovi.

Laurina22

Hviezda.AJ ked je to pohyblive,moze to byt nador.Moze ale nemusi.

Ja som nemala hrcku ale doslova hrcu napriklad.Mala som to cez cely stvrty kvadrant prsnika,a kto sa v tom vyzna,musi vediet,ze to bolo vacsie nez slivka.
Nastastie mi moji dvaja lekari velmi pomohli.Urcite chod k lekarovi.

hviezda01

ak je to pohyvbliva hrcka,tak by to mal byt fimbroadenom,neni to zhubne,cize neni to rakovina,ale najlepsie bude,ked pojdes k lekarovi,...co najskor...ja som mala,vlastne mam,ten isty problem...drzim palce

mataBB

moze to byt hocico..navsteva gynekologa je nutna...tvoj vek-15-nie je ziaden argument...aj 15 rocne aj mladsie chodia ku gynekologovi

dayli

Ahojte ludia. Mám 15 rokov a asi pred dvoma týždňami som si tesne vedla prsníka nahmatala tvrdú pohiblivujúcu sa guličku. Čo to je? Velmi som sa zlakla, ale hambím sa ísť k lekárovi, veď mám len 15 može to byť rakovina ???? :/

sway

pre alz-bee, no objednala som sa na to sono, tak buduci tyzden v pondelok tam idem. Stoji to 13 eur ale radsej zaplatim ako by som mala dlhsie cakat, ale ta neistota je des. Snad vsetko dobre dopadne

akinom007

po 1. rakovina si vek nevybera, takze to moze byt cokolvek. Ale moja osobna skusenost je taka: mala som hrcku v prvom prsniku ktoru mi gyn.zistil pri preventivne prehliadke. Prva otazka bola ci som v blizkej minulosti nebrala antibiotika, a veru vtedy som 2 tyzdne dozadu brala. Tak mi kazal prist o dalsie dva tyzdne na kontrolu a hrcka tam uz nbeola... vra sa to stava po antibiotikach, potom ma este poslal na sono prsnikov a bolo ok. Takze moze to byt aj s antibiotik.

alz-bee

sway: budem ti drzat palce...priznam sa, ze ja s cystami zatial (chvalabohu-klop,klop,klop) nemam problemy, ale tiez ti odporucam objednat sa na sono u sukromnika, lebo ja som sa vo februari tiez objednavala na preventivne sono a objednali ma az na september!..ale pytali sa ma, ci mam problemy. Cize asi to zalezi od toho, ci clovek ma problem alebo nie,ze nakedy ho objednaju...
Raz tu uz bola tema o cystach v prsniku, tak klikni sem, snad ti pomozu. Drz sa:)

www.zdravie.sk