Mam AIDS

nashira

No vela ste zameskali,ale to nevadi stale tu ostava to co nas spaja....das ist laska...takze kazdej posielam pusu ako dvere autobusu.

sage

nellka, ja sa ani necudujem, ze "velka" vymrzla. teraz je nanic lyzovacka, kym su taketo minusy. treba pockat na februar, marec :-) sice ak uz sneh makkne, je to nanic, pomala lyzovacka, ale aspon je prijemne.
a nellka, ani ja nerozumiem polovici toho, co sa tu pise, takze sme na tom rovnako.

nellka

Ahoj, včera som sa zaregistrovala na facebooku, ale zatiaľ sa tam moc nevyznám, ale chystám sa na to:)
Tak ti odľahlo, Nashi, ja už sa málokedy trafím do veku, fakt tie decká vyzerajú staršie.
Muž sa dnes išiel s tou staršou lyžovať, ale vraj ani kopec nezišla a už pišťala, že má zamrznuté nohy, už sú jej pomenšie lyžiarky, vraj ich mala naozaj ľadové, chudiatko a to sa tak tešila... A ja s malou sme si dnes užili pekné doobedie vo dvojici, boli sme sa prejsť, dobre mi to padlo, aj malej, už sme spolu dlho takto neboli.
Tak papa, som rada, že tu ešte fungujete, nie vždy rozumiem tomu, o čom si tu píšete, keďže som tu raz za čas. Ale aj tak som rada, že ste stále tu:)

mentollka

:-DDDD to mas jedno ci je na torte v podobe motylika alebo ho zjes v inej forme a uprave.
my prave vstavame a deti maju happy day hned zrana s nesquikom,ja som vedela ze len co oci roztvoria tak to bude prve co ich mlsne jazyky budu pozadovat ;-)
Idem piect dnes...hihihii

nashira

Mentolka moja draha ja merci za teba ....a cajik mi stacil . Na kavu som uz asi po tej coca cole ani nemala chut. A medovnicky su fakt naaaadherne... Inak v noci som si pochutnavala na jednej tycinke marcipanu...Neboj ostatne dorucim Vierke:
)))...Tak happy day......

mentollka

No vidis ani tou kavou som ta nakoniec nepohostila,to je strasne :-(
Ale my sa lubime aj bez kofeinu vsak? :-)
..si motylik,co zivotom mojim lieta si,merci za to ze si...