Mam AIDS

mentollka

Nellka dakujem za fotky,vierka tie chalupky su uuuuzasne!A co ste dali malu ostrihat?
Ak mas este nejake foto z plesu posli.A nellka ty tiez.joj to ja rada pozeram take "chyrne" veci

nellka

Ja to tiež obdivujem, mne sa veru ani variť nechce, lebo to je samé "mami, aha a mami, hopa a cikať a kakať a smädná a hladná a poď ma kŕmiť/ a malé mi lozí na stôl, berie všetko, čo vidí a do podrobna sa vypytuje na každý detail...máme obdobie"a prečo", úplne na každú odpoveď, niekedy je to zábavné, ale niekedy o nervy. ale varím, len málo...väčšinou pre malú a ja sa priživím.

sage

vierka, ja ta obdivujem, ze mas vobec nervy na take vypekanie pri troch detickach. ja robim vsetko co najjednoduchsie, aby som usetrila cas.

mrvulka

tak to áno,lebo som už nemala v pláne vypekať,a možno by som dala do tomboly tú moju.Už ma to teraz nebaví tak,ako pred 6 rokmi.nemám na to toľko času a ani nervov.

mrvulka

nellka,dá sa to zjesť,ale nechutí to boh vie ako,aspoň mne nie.Ségra zobrala tú chalúpku,ktorú som mala pre seba,/nedávala som jej ju s nadšením/a o dva dni mi doniesla nejedlé pozostatky z nej,že mi posielajú svokrovci.nepovedala im,že je to na okrasu.

nellka

Čo "ako sa mu páči?" Akože píšu tak, ako počujú? Či ako ich napadne? Asi už pôjdem spať, lebo mne už vynecháva "modzog", ako hovorievala moja babička.

nellka

...a tým nemyslím vylámané predné zuby od predvlaňajších perníčkov:) Pošli a ja sa nafotím, ako ich futrujem, taký dôkaz som myslela.