Mam AIDS

nashira

Ahojte moje drahe......No Nellka som mala vaznu dilemu co s tou Patkou,ale som sa poradila s kde kym a uzavrela som to tak ,ze pokial sa bude dat tak to obmedzime. Nastastie Patka je rozumna a dotycny je vraj pekny iba z dialky tak na isty cas je nejake citove vzplanutie zazehnane. Mna len sokuje ta fyzicka vyzretost....chlapec ma 176cm a vyzera na 17 a Patka ma 164 cm a vyzera na 16.....Nelka zaregistruj sa na facebooku mam tam fotoalbumy budes obraze.
Dnes budem pit kavu s Mentolkou:))) sa tesim ....Vierka a odovzdam konecne tvoj pozdrav pre nasu haslerku:)))
Tak pa moje ..... a pekny den a ty mentus sa obliekaj:)))

nellka

Nashi, tak ako? Príde ti to také neuveriteľné, že?
Sage, veru času je málo...viem o tom svoje. My tohto roku ani nepečieme, deti piekli so svokrou, tak si aspoň takto prišli na svoje. A ten tvoj malý je zlatý, to si zapisuj, potom sa na tom dobre pobavíš!:)
Inak ja som 24.po nočnej a Silvester"oslavujem" v nočnej. Horšie to bude nabudúci rok, to si budem musieť zobrať nočnú 24tého a to je mi vždy hrozne ľúto, keď už na šiestu musím byť v robote, večerať začneme už o druhej- tretej, aby som si to aspoň trocha užila. Ale to je ešte ďaleko.:)
Zajtra mám nejaké tie skúšky, držte mi palce, nech mám s tým pokoj, v januári mám ďalšie tri. Inak- strašné hovadiny sa tam učíme, keď si mám sadnúť ku knihám, tak mi je z toho nevoľno.Ble. Papa!

mentollka

A toto je pekne,obcas si to nezaskodi pripomenut :Keby...
Keby sa celá Zem zmenšila na dedinku so sto obyvateľmi pričom by ostal zachovaný pomer všetkých ľudských odlišností - ako by potom táto maličká, rôznorodá dedinka vyzerala?
V dedinke by bolo:
55 Ázijcov,
21 Európanov,
14 obyvateľov zo Západnej pologule,
8 Afričanov
52 žien,
48 mužov
70 "farebných",
30 belochov
30 kresťanov,
70 iných vierovyznaní
89 heterosexuálov,
11 homosexuálov
6 ľudí by vlastnilo väčšinu majetku celej dediny
6 ľudí by bolo z USA
80 by žilo v dome, ktorý by nezodpovedal nášmu štandardu
70 by nevedelo čítať
50 by trpelo podvýživou
1 by bol na prahu smrti
1 by bola tehotná
1 by mal vysokoškolské vzdelanie
1 by vlastnil počítač

Globálny pohľad na svet umožňuje uvedomiť si niekoľko faktov:

Ak žijete v peknom byte, máte dosť jedla a viete čítať, ste členom veľmi úzkej skupiny.

Ak máte pekný byt, jedlo, viete čítať a vlastníte počítač, ste členom elity.

Ak ste nikdy nemusel bojovať so zbraňou, nezažili osamelosť väzenia, utrpenie mučenia, zvieravý pocit hladu... ste na tom lepšie ako 500 miliónov ľudí tohto sveta.

Ak môžete chodiť na omše do kostola, bez toho aby ste sa museli obávať poníženia, zatýkania, mučenia alebo smrti, ste šťastnejší ako miliarda ľudí, ktorí nemajú to šťastie.

Ak máte jedlo v chladničke, oblečenie v šatníku, strechu nad hlavou a miesto na spanie... ste bohatší ako 75 % ľudí na tejto planéte.

Ak máte peniaze v banke, vo svojej peňaženke a niečo si sporíte pre budúcnosť... patríte medzi 8% najbohatších ľudí sveta.

Vyššie uvedené fakty sú pre každého z nás dôvodom pre zamyslenie - odkiaľ pramení naša nespokojnosť, túžba mať stále viac a kam nás vedie honba za majetkom, bohatstvom a luxusom, ktorý už dávno nemá nič spoločné s uspokojovaním základných ľudských potrieb?

mentollka

Toto je odveci,ale posielam dalej co mi prislo :Viete že...?


Prasa
Keby si kričal 8 rokov, 7 mesiacov a 6 dní, vyprodukoval by si toľko energie, že by si ňou mohol ohriať šálku kávy.
(Myslím, že to za to nestojí.)

Prasa má orgazmus 30 minút!
(V mojom budúcom živote chcem byť prasa!)

Šváb prežije bez hlavy 9 dní, až potom umrie od hladu. (Hrozné.)
(Stále myslím na to prasa.)

Búchaním si hlavy o stenu spálite 150 kalórií za hodinu.
(Doma to neskúšajte, lepšie v práci.)

Blcha preskočí 350x dĺžku svojho tela. To je ako keby človek preskočil dĺžku fotbalového ihriska.
(30 minút... šťastné to prasa! Viete si to predstaviť?)

Sumec ma 27,000 chuťových pohárikov.
(Čo môže byt také chutné na dne jazera?)

Niektoré levy sa pária až 50x denne.
(Aj tak by som chcel byť prasaťom v budúcom živote... kvalita pred kvantitou.)

Motýle ochutnávajú svojimi nohami.
(Niečo, čo som vždy potreboval vedieť.)

Najsilnejším svalom je jazyk.
(Hmmmmmm...)

Mačací moč žiari pod čiernym svetlom.
(Zaujímalo by ma, kto to zisťoval?)

Pštrosie oko je väčšie ako jeho mozog.
(Poznám aj pár takých ľudí.)

Morské hviezdice nemajú mozog.
(Aj takých ľudí poznám!)

Ľudia a delfíny sú jediné druhy, ktoré majú sex kvôli rozkoši.
(A čo to prasa?)

sage

nashira, ako dopadlo (prve) rande tvojho najvacsieho dietatka?
moj sa na otazku, ci uz ma frajerku v skolke, opytal, ze co je to frajerka a po strucnom vysvetleni povedal - ja nemam frajerku, ja mam frajera, samka a kubka :-)))
zajtra mame vianocnu besiedku, jednu sme uz prepasli minuly tyzden, ked boli deti doma. a na tu som bola velmi zvedava, ako to pojme dvojrocne dieta. teraz bude "velky" ucinkovat. povedal mi, ze tam sice hovori - ja som maly vinsovnicek - ale ze on bude kralom! no, ano, bude jeden z troch kralov, uz ma aj korunu.
mentolka, dobre tipujes, co budeme piect, ako to len mozes vediet? :-)))
len ja netusim kedy, lebo my mame teraz najviac prace a v praci som az do vianoc :-( aj my chceme s detmi nejake medovnicky, linecke alebo cokolvek, pri com by mohli plnohodnotne pomahat :-)
len kedy??
dievcata, ked vas to potesi, ja tiez nepoznam, co je to 13. plat, a som len rada, ze moj plat nie je taky nizky ako koncorocna odmena :-)))

nashira

Panenka Maria Skakava....Prave prislo moje 12rocne dietatko za mnou a ci moze ist von .....,ale s kym????????....No ,ze ju pozval kamarat....pomooooooooooc. Fu tak som dovolila....som v soku ............Vobec neviem ci som dobre urobila. Ma dovolenu hodinu.....aaaaaaaaaaaaaa

nashira

Tak si beriem priklad z Nellky....:))) a myslim ,ze som sa z toho uz vyspala. Vcera som zazila taku milu uprimnu sustrast od mojej kamosky. Podnika a ma predat taku vecicku a povedala ,ze ked to preda tak mi da 50eur ako bonus za pomoc ...som jej tu vecicku pomahala hodit do pc:))). Samozrejme ,ze som povedala ,ze nechcem....mne neslo o to ,ze som dostala malo ,ale o ten nespravodlivy rozdiel.Ale uz na to kaslem. Mentus a teba beriem za slovo a cakam kym tvoja mamicka vyhra...uaaaaaaa.
A inak dufam,ze ma nezabijes....uz si na facebooku....ma svrbeli prstiky tak som ta tam slahla ...he ...hehhehe.Myslis ,ze je to znasilnenie?:)))
Inak nas Tomi sa hra teraz ako divy s legom je to u nas uplne sialenstvo...Tak papappapappappaaaaa