Mam AIDS

mentollka

Hm svieckovu by som si dala,ja som dnes robila plnenu papriku v paradajkovej omacke,teraz sme so sestrou "dovecerali" a bonus cucoriedkovy kolacik z kysnuteho cesta s posypkou.Same lahke veci na noc :-)Este dobre ze zajtra nejdem na ples,nevosla by som sa ani do vreca od zemiakov. :-)

sage

a to mate obe tuto sobotu ples? ja som myslela, ze to len do buducnosti sa bavite.... nejdete napokon na ten isty? mozno nellka vyhras pernikovu chalupku v tombole. ja by som chcela velmi. ale aj s jezibabou. a keby nebola, dala by som tam svoju fotku.

nellka

Už som tu! Baby, veď ja som zabudla, že dnes večer varím- sviečkovú a domáce hrnčekové knedle, tak som doteraz pracovala. Kuchta už začína syčať, tak som si odskočila. Majku som ešte nevidela, ale hneď idem pozrieť:), ďakujem!
Zajtra mala prísť kamarátka strážiť deti, ale nie je jej dobre, tak dám deti svokre:( Škoda, malá sa už tešila/to je aj ich krstná/, ale nedá sa inak.

mrvulka

každá žena je krásna,len nie každá sa vie upraviť.nemám pravdu?zase,neviem ako vy,ale ja sa doma nemaľujem,myslím v bežný deň.pošlem foto z plesu ak porovnáte.

nashira

Tak som tu na minutku kym sa pipikovia kupu:))). Nellku asi nechce pustit polovicka za pc ...nooooooooooo. A dakujem za kompliment. Som sa ako dieta strasne podcenovala . Vlastne do 14stich som si myslela , ze som strasne skrata. Teraz sa citim tak normalne nic moc ani nic nemoc ...tak normalne. A mozno to bude tym , ze sa na to nezameriavam. Hlavne , ze sme zdraví.