Mam AIDS

nellka

Ty leštička zrkadiel, nebagatelizuj:)checht!
Mentolka podľa mňa pozná tie klapky naspamäť a malá jej to číta, alebo má po ruke lupu...inak ten opis by mi sedela na nejakú ježibabu a nie Mentolku:)
Vierka, malá chodí na B12tky? Tak to ju ľutujem, to je fuj, brekeke! Ale hlavne, že sa už má lepšie a že ju pusinka už nebolí!
A hlásim sa, že ja som ešte chorá nebola, ani môj muž, ani staršia dcérenka, tak klop, klop, klop...Vierka, už máš všetko nachystané na zajtrajšiu parádu? Ja idem pozrieť šaty, ako vyzerajú...dúfam, že dobre a nebudú zaprášené, lebo inak prúser:(

mrvulka

áno,aký máš doma normálny kuchynský olej,nalej trebárs na plienku,ohrej na primeranú teplotu a prilož na hrudník,uvidíš ako sa ti uvoľní.

mentollka

len si robte srandu zo starej nevladnej chudery !no dobre tak poloslepa,no.Este ani ten kolac necitim,co mam chutove bunky mrtve :-)))

mrvulka

mentuš,daj si olejový zábal na hrudník,a uvidíš,jak ti bude dobre.My sme už na dobrej ceste,t.č bez teploty,má špinavú pusu/chválabohu v počiatočnom štádiu,dnes sme boli na druhú B12-ku,malá zobrala ráno kúsok chlebíka do pusinky,a vraví:eče čem,puta nečipe.Preložím:ešte chcem,pusa neštípe.Ale nalepená s chrapľavým hláskom je stále.Ale to potrvá dlhšie,však....?Berie aj ATB,vitamínky a tak.

sage

ale nellka, never mentolke vsetko doslova. pise, ze je slepa a predsa celkom slusne tuka do klavesnice. hmmm, a mozno pozna desathmatovu prstovu klavesnicu naspamat.... tak neviem.

sage

kto este nebol chory z nas tu zhromazdenych? aby uz bol april, alebo este lepsie maj.
nashi, preco sa pyris? pred nami nemusis. inak, ja mam tmavsie pigmmentovanu pokozku a tak na mne vobec nevidno, ak by som sa teoreticky pyrila. dufam ze mi rozumiete. citim to teplo v licach, ale nie je to vidiet.