Mam AIDS

mentollka

Nellka vcera som bola zhrozena,vsetko schatrane,budy hnusne na rozpadnutie,blééé,tfuj. chaos,hnus.
Jezis fakt strasne,to som nevedela v akom stave to tam je.
Tam kde si ty to mate tiez take predvojnove?

mentollka

inak neviem ci by si detom v skolke citala pribeh v ktorom by hlavnej hrdinke ochabli zvierace konecnika a mocoveho mechura :-DDD chŕŕŕŕćnbsb hjafňrňrňňŕŕŕŕ
...kratka ukazka "Do kostola večer kráča mentolkina postava, besnú líšku v poli zočí, skoro päty osrala"

mentollka

A riaditelka prisla rano o 06:00 do prace a cita a cita jeden zoznam za druhym a teraz je este iba v polovici a ide si oci vyocit a hlavu vykrutit ze ake to aktivity ta nashira postihala :-DD

nashira

:))).....moja to by si mohla zaznamenat tvoje stretnutie s besnou liskou pisomne....Ja milujem tvoje pribehy. A by som si ich citala aj na dobru noc...aj detom ...aj v skolke....hahahhahahaha

Dnes sme si mali napisat akitivity v praci, ktore sa budu zohladnovat pri rozdelovani odmien...he. Ja jedina som si ich napisala....myslite ,ze ich daju vsetky mne?chrrrkroch

mentollka

Mne sice nieco dost chyba,ale mas pravdu,som spokojna a stastna :-))))
Krasny vecer vsetkym,posielam pozdrav z kraja,kde lisky nielenze davaju dobru noc,ale dokonca aj slintajuc besne peny odprevadzaju pocestnych do kostola.

sage

no ja praveze nie som v obraze, takze sa neviem zapojit do debaty. ziaden da vinci nie je nablizku, akurat ninja korytnacka menom leonardo, ale ten ma namiesto stetca v ruke zbran. takze tak skoro v obraze ani nebudem.
ale to znamena, ze ste vsetci spokojni a stastni a nic vam nechyba :-) a to je dobre.
pa.

mentollka

nashira rodokmen fasacky :-))))
Vsimla si si ze sem uz chodime iba my dve? A tesim sa ze si v reale dame coskoro kavu aj my dve :-D (teda ja kavu nie,ale aspon caj,alebo granko)
Moje dieta prave ranajkuje rozok s maslom a medom,otvara rozok a diva sa ako sa jej med po pancuskach leje...a leje...a leje....a leje..............ách

nashira

Vierka ta poprosim este ked sem nakuknes...posli mi nazov toho fasa lepidla ...ja som si ho nezapamatala.....

A bolo nam bajecne.....ako to je prijemne dat si v reale s tebou rano kavu...:)))...DAKUJEME