Mam AIDS

nashira

Tak to vyzera , ze tu vsetci zlahneme. A ako sa to u vas prejavuje Vierka? Mna uz zacalo boliet aj ucho. Tak asi ostanem cely tyzden doma. Netreba to podcenovat. Pekny den dievcata!

nellka

Ahojte! Tak vidím, že choroby tu panujú stále...U nás je už dobre, malá je bez teploty, živá, ako obvykle:)
Nashi, tak sa ti to pekne zosypalo:( Aké plány to píšeš? Dúfam, že ťa tie oči nerežú z toho istého dôvodu, ako tvojho malého...
Sage a vy ako?
Mentolka, teda ty máš nápady!!!:):):)Ale bola by to vierohodná maska, ešte si to premysli:)Možno by ste vyhrali prvú cenu!
Bola som celý víkend u našich, tato robil vstavané skrine, ale spravil ich, tak sa teším, len som zvedavá, kedy ich umyjem a dám tam veci. Keď toto bude hotové, tak už budem kľudná:)
Dobrú noc!

nashira

Urcite pojdem tie oci ma hrozne vyzera ako vodnik clupko. Uz som unavena. Dnes este aj musim dopisat plany na cely mesiac do prace a oci ma tlacia a rezu tak to robim po pol hodinkach a apotom oddycha a tak cely den dufam , ze to dnes dokoncim.

sage

nashi, skocte k lekarke. nasa dava pamycon do nosa a pamycon kvapky do oci. ked ma taky hnis v ocku, urcite by mu to pomohlo. my sme to este nemali, len nosove kvapky, ale susedine deti uz mali vselico, aj slintacku.

nashira

No aj a prave periem zelene...posli soplik operiem a to by sa zislo aj malemu oprat oci ma ich veru viac zelene ako ma byt.....hihihihihihi.

sage

mentolka, ja teraz produkujem prudy slz od smiechu :-))))) krochchchchchrrrrr.
a nemozete napochytro prerobit motyla na slizniaka - bezdomovca. usetrite na ulite.

mentollka

No "nashirka" to ta teda lutujem,nasej zasa tecu ohavne zelene sople z nosa,ale chvalabohu neteplotujeme.Tusim to tu ide na striedacku,v jednej rodine skoncia, v druhej zacinaju.My ideme na karneval do kulturaku a ked sa budu predstavovat masky,mala povie: ja som ruzovy motylik zo zelenym soplikom.Lepsie by bolo keby bola slimacik a to by vyzeralo ze akoze produkuje sliz a patri to ku kostymu.chrŕŕ´króóch.Boze som hnusoba ja viem :-)ň Cupkam,ozvem sa neskor, vsetkym nadhernu nedelu a marodom skore zlepsenie stavu.Keby som bola Kaspirovskij uz vas liecim cez obrazovku.:-DDD

nashira

Nashirka vcera pracovala aj v noci aj cez den . Maly mal teplotu . Teraz mu tecie aj z oka aj z nosa a to sme pred tyzdnom dobrali antibiotika. Vobec neviem co mam robit ci staci byt zo dva dni doma ,alebo cely tyzden obetovat. No to keby clovek vedel dopredu , ze ako bude.

sage

tak aj u vas uz nasnezilo, mentolka? my sme dnes este nikde neboli, aj ked detom sa uz vratil apetit. zajtra mozno zjedia aj mna.
nellka a u vas ako? malej je uz lepsie? dufam, ze u vas sa to nebude tak sirit ako v nasej domacnosti, kde aj pavuky urcite ochoreli...
nashirka dnes pracovala, asi nemala chut pisat. a vierka? vysiva. chapem to, ja ked som sa este venovala rucnym pracam, hnalo ma to dopredu, len aby co najskor bolo vidiet vysledok.