Mam AIDS

nashira

Tak nechcem sa v tvojom pripade stotoznit s rovnicou , ktoru udava tento pribeh.....,lebo tam by bolo rovna sa choroba je tam kde nieje zdravie....posielam ti cmuk a tvoju otazku nechavam bez odpovede ....@-)

sage

jeje, ahojte vsetky, srdecne vas zdravim, konecne vladzem zdvihnut prst :-))) a pozdravit vas aspon takto pisomne.
vierka, aj teba specialne, o tebe som uz davno nepocula.
mentolka, tebe dakujem za mailik, ozvem sa co najskor.
no a nashirec, ty volaj :-) mam tichy rezim, ale moje srdce ta pocuva.

mrvulka

tak,tak,času je málo,ale vždy si chvíľočku nájdeme pre seba.vznikli nám tu vzácne priateľstvá,ktoré si nesmierne vážim.

nashira

No Mentus ,ale myslim ,ze nebol prvy ....ech ech starnes holka moja zlata . A co nasa zlata Karola a Hanka a myslim , ze aj mamca sa tu par krat stavila. preslo nam tu dost pozitivnych a aj negativnych prispevkov . Ja to citim tak vyvazene. No a s bilancovanim radsej koncim ,lebo sa citim ako na clenskej schodzke ROH...hehehehe.

mentollka

dominuela tebe mail neposlem,ale ked vsetky tie historky vydam knizne,tak slubujem ze ti jeden vytlacok aj s venovanim poslem :-)

nashira

Mila Dominuela berieme tvoje ospravedlnenie a je to v pohode. Jajka a tebe dakujeme za take mile hodnotenie. Musim povedat , ze naozaj prvych 50 stran bolo skvelych....,ale mozno este pride vzkriesenie,alebo zimne osviezenie. Kazdopadne my uz sa pozname osobne a piseme , volame...tak to nam tu berie vietor z plachiet tak trochen. No tak tolko bilancia poslednych skoro dvoch rokov.paaaaaaaaaaaa