Mam AIDS

nashira

Tak o.k teraz vazne....Ja by som asi zacala tym , ze by som sa opytala malej co si o tom mysli ona. A mozno budes prekvapena....kazdopadne na zaklade toho co si o tom mala mysli by som pokracovala dalej .....

mentollka

Hm to zas tak drasticky nemyslim ze jesus odteraz na vas kaka. Ani ziadne strasenie sa u nas nekona,praveze moje deti su vedene k tomu ze to vsetko je o laske a z lasky,nie preto ci boli dobre alebo zle.Iba som myslela ze zo starsou by som to mala prebrat teraz ja aby to nemusela preberat v skole so spoluziakmi a pod.Ja si pamatam aka som bola strasne nahnevana ked som chodila do skolky do malej triedy a tesila sa na jeziska a ucitelka taka komunistka retardovana mi tak surovo splechla do oci posmesnym tonom ze som sprosta ked verim na jeziska a ze rodicia maju darceky schovane v skrini nech sa doma pozriem.To som vtedy strasnu krivdu citila ale nie voci rodicom ale voci tomu ze mi to podala takymto sposobom. Tomuto chcem predist.

nashira

A tu komediu som videla ...Chuda male Mentoliatko. Ale niekedy by to nebolo odveci dat sa pohryzt od nejakej selmy...hm ,ale mna asi uhryzol hroch naposledy....chrrrkroch hehehhehe, alebo prasiatko :))))

nashira

No a problem s Jesuskom mame my vyrieseny uz od mala. Ja som im vzdy hovorila ,ze Pan Boh nam pozehnal love a za to im my rodicia mozme kupit mooore:))). No tak trochu zartujem ,ale je to tak ...Ja ako dieta som nebola vedena ku viere tak som si to uz od zaciatku ujasnila tak ,ze deti nebudem klamat...bo to hrieeech moja Mentuska.Horsie je ked deti strasia...na takeho boba som verila asi do 12tich a bala som sa ho prestrasne. A myslim , ze stale je lepsie uverit tomu, ze bobo nieje v takej podobe ako mi ho opisali. Ako potom detom splechnut do tvare ,ze Jesusko im uz neda nic. Mama napad Mentolka...ked k Vam v buducimesiac prideme moje deti to tvojim vysvetlia:))))......hehehehehe

mentollka

esteze ma nepohryzol skrecok,to by som teraz niekde luskala slnecnicove jadierka :-DDD
Inak sused chova prasce a ma v chlieve potkany a niekto mu poradil ze ich vyzenie tak, ak do chlieva da morske prasiatko.Tak sused zadovazil morca,nainstaloval mu domcek priamo v chlieviku a teraz tvrdi ze potkany nevyhnalo a dokonca je teraz vraj s jednym z nich v pozehnanom stave.chrňŕŕŕ´króóóchjghfuľgufgchňrŕŕŕŕ

mentollka

...eeech sa mi nejak horsie pise na klavesnicu ked mam labky....idem si vycistit kozuch a ponahanat po dvore macky....kde len som zahrabala vcera tu kost z kurcata? dufam ze mi ju Azor nevyhrabal?! Baúúúú

mentollka

moje deti pozerali taku komediu o clovekovi ktoreho pohryzol pes a on sa potom nejak "geneticky nainfikoval" a premienal sa proti svojej voli na psa.A vcera ma pohryzlo do prsta sestrine stena,tiekla mi krv a moja mensia tak strasne plakala a ja jej hovorim ze neplac,to je iba skrabancek,ved maminku to vobec neboli.A ono bobak maly ze : " ked ty sa teraz premenis na psááá bééé"

mentollka

Tak podpazusie uz mam oholene,len na tie vianoce som sa este akosi nenaladila napriek opakovaniu pesnicky :-))) Daj pokoj s vianocami,najskor musim mat meniny,mikulas pride a potom jezisko. Ozaj nasira,nellka a vierka vedia vase starsie deti ako je to naozaj s jesusom a odkedy alebo su este v svatej nevedomosti?.Ja mam s tym teraz dilemu u starsej.Uz pekny tyzden nad tym uvazujem...