Mam AIDS

nellka

A ďakujem za priania:)Nashi, fotky som dostala, pozerala som aj s deckami, páčili sa im aj detičky aj torta, a aj mne:) Ja fakt asi žijem na Marse, vôbec som si neuvedomila, že malý má už tri roky! Ale ste pekná rodinka:) Ale teba som tam nevidela:(, tak nemôžem posúdiť tvoje prefarbené vlasy.
Sage, to je fajn, že sa malej v škôlke páči, moja zatiaľ každé ráno plače, ale myslím, že sa jej tam nakoniec páči, začala mi recitovať básničky a spievať pesničky a vždy mi povie, že bolo dobre a čo robili, má tam ja kamarátku, asi jej len to lúčenie robí problémy. Ale je to dobrý pocit, keď vieš, že sa tam malej páči!:)
Škoda, že má Mentolka pokazený pc...
Tak papa!
PS: baby, aspoň vidíte, prečo tak často nepíšem, však nič pozitívne z tých mojich príspevkov nesrší...ja budem hrozná, ufrflaná, nespokojná babka!!!

nellka

Sage, myslíš, že to budem mať ľahšie? No neviem...Baby, ja som z tej roboty niekedy už na nervy...Dnes som bola v celodenke, celkom sa dalo, ale v poobedných a nočných sme po samej a to je niečo strašné...je to len o šťastí, či sa ti čosi v službe vysomári, alebo nie, ten kto nezažil, nepochopí. A dúfam, že sa nejaký prúser nestane, lebo by som rada videla, ako mi deti rastú...Neznášam tieto stresy, som z tej trosmenky/ a ešte v týchto besných službách/ dosť unavená a k tomu ešte škola...no fuj. A malej to v škole tiež nejde najlepšie, je dosť nepozorná, premýšľa si nad svojim, nahodí to svoje tempo slimáka a obľúbenú vetu"neviem" a sme vybavení. Tak som sa vám vysťažovala, aj keď viem, že nie som žiadna najväčšia chudera na svete, ale dosť často premýšľam nad tým, či chcem robiť to, čo robím, či to má vôbec nejaký význam, keď kopec papierov je dôležitejších, ako pacient...Robota ma baví, ale nie takto...

sage

DN vsetkym :-)
fallo, nevesaj hlavu, si tu teraz, ak budes chciet, ostanes. nie sme uzavreta spolocnost a nepytame clenske :-)

nashira

Kazdopadne jej dakujeme , ze nas tu spojila a ostali nam krasne priatelstva.Vo februari mame druhe narodeniny......Inak Sage ked si pomyslim aky sme mali osial...rano som ta tu cakala na kavu....Bola to laaaska...niezeby teraz nebola,ale aj tak...hihihihihi