Mam AIDS

mentollka

Ano nellka uz som o tom uvazovala,dokonca nashira uz aj vymyslela trefny nazov :-DDDDD
A co tu pisete o priatelstve a jeho korenoch,osiali lasky...
tak moje priatelstvo k vam vsetkym zapustilo korene neskutocne silno.Najskor som myslela ze to bude iba v ramci "kvetinaca" ale teraz zistujem ze jedno priatelstvo zapustilo korene dokonca tak,ze ho nevytrhne ziadna vichrica zo zeme.Zapustilo korene do skaly a tatranska vichrica ci mexicke tornado je proti nemu ako macaci prd.
:-D

nellka

Ahojte! Sage, čo robíš v Prahe? Akosi nestíham sledovať, kde čo kto ako a prečo:)
Nashi, je to presne tak, ako píšeš, je po ošiali, ale to neznamená, že to skončilo...ale čo sa mňa týka, ja to naozaj niekedy nestíham sledovať čo sa komu z vás deje, aj keď na vás myslím, tak proste nestíham.:(
Mali sme nepríjemnú nočnú, som rada, že som už doma, je hrozné, čo sa stalo na tej Pohode, ľudia sa tam išli zabaviť a takto to dopadlo....:(:(:(
Akurát čakám na deti, týždeň som ich nevidela, teším sa na ne, ešte zajtra do roboty a potom mám dva dni voľna, tak budeme spolu:)
Tak papa! A ozaj, Mentolka, ty máš fakt vlohy na písanie, neskúsiš vydať nejakú tenkú knižku? Téma by mohla byť- čo sa deje u nás doma a v našej dedine:) To by malo určite úspech, materiálu by si mala habadej a ty to vieš tak napísať, že sa človek vždy pobaví:):):)! Tak pa!

sage

cesta do prahy? ta dopadla fajn, vsetko je fajn, zatial. dnes bol ale takmer cely den dazd, vcera presne po skonceni americkeho katastrofickeho filmu o bleskoch zacala burka nazivo :-))) ale uz dnes popoludni ok, stale sa tesime a cakame na nasu plavbu lodou.
nashi, ked som mala v stredu dat znamenie, zaspala som :-((( je mi luto. ale snivalo sa mi fajn.
no, ale uz je neskoro, uz som mala davno spat, podla prazdninoveho rezimu :-)))
tak papa dievcata, myslim na vas, na vsetky.
mentus, alebo pockam ci neuvidim nieco z ohnostroja? :-)))

nashira

Tak to sa tesime Mentus:)))....A inak tie tvoje maily su uzasne ......ako citronada v tejto horucave. Ja mam dnes nostalgiu som si citala nasu historiu ....samozrejme nie celu ,ale take utrzky . Spominala som na Hanku , Karolu ,Pinky, Miu.....take pekne to tu bolo na zaciatku. Normalne to bolo krasne tie nase zaciatky.
Cim dalej tym viac si uvedomujem , ze kazdy vztah prechadza vyvojom tak ako laska medzi muzom a zenou tak aj priatelstvo ma svoj vyvoj. Tak ja dufam , ze tie nase priatelstva zapustia korene a aj ked stratia tu prvu vasen zostanu a zostarnu spolu s nami.
A dufam , ze sa nam Sage ozve uz som cela napata ako dopadla cesta do Prahy......
Pa moje

mentollka

No cautéééé, ja som uz zasa "opravena", vidim ze ste asi vsetky rozlietane,ako ja :-DDD
Tak pekny den vsetkym,uzivajte si tieto horucavy,lebo ja si ich uzivam :-))))

nellka

Ahojte dievčence! Už som sa vrátila z dovolenky, v stredu, len som nemala čas písať...mali sme oslavu a chystala som sa do roboty, dnes som bola prvý deň, mala som dosť obavy, po troch rokoch som už aj pomaly zabudla, ako čo, ale dobre bolo, lepšie, ako keď som išla do roboty po tej staršej, teraz už poznám kolektív, ani práca pre mňa už nie je úplne nová, už sa tak nestrácam:)
Na dovolenke bolo dobre, pošlem aj fotky, len keď sa trocha zabehnem v tomto novom životnom štýle, tento týždeň mám dosť perný.
Nashi, zúbok sa našiel?
A ozaj, do školy ma zobrali, takže od septembra to bude ešte zaujímavejšie.
Tak zatiaľ pa!