Mam AIDS

sage

nashi, a v servise bolo preco? aj predtym vas niekto tukol?
to aj kolegovi sa stalo, ze nasiel buchnute auto s vizitkou...

sage

ozaj, nam dnes prisiel urobit reklamacnu opravu chodbovej skrinky ujo az z dunajskej stredy, kde sa vyraba tento nas nabytok a chudak, v obchode s nabytkom mu napisali, ze ma vymenit lavu stenu skrinky a az tu zistil, ze to je prava chybna. tak smola. cakame dalej.... vsak este len v decembri sme ju kupili. a je to!

mentolka, dnes sme v meste stretli take vyoblekovane deti, a tiez sa ohynali, kmasali s kazdym zavanom vetra.... tak som si spomenula na tvoj "vomitacky" zazitok :-))))
nasa mala si pamata pesnicku z detskej diskoteky - jede, jede masinka.... tak tuto sme im mohli zaspievat.

nashira

Sage skoro ....Nashira ano ,ale v cervena-vlasy a biela-tenisky.....inak ostatok cierna.
Nebudem napinat...auto nam dnes na parkovisku buchla jedna zenska...nechala vizitku a pre nas sok ....Mentus myslis , ze to auto je prekliate?

sage

nellka, no s tym orlom je to tak, ze jeden bol mentolkin a jeden "nas" :-))))
uzi si dovolenku, potom posli fotky aj s popisom. a teraz daj este destinaciu, nech ti zavidime, samozrejme v dobrom. nejaky grecky ostrov?
nashi, to cervene a cierne a biele by som uhadla aj bez napovedy. je jasne, ze je to nashira v ciernych nohaviciach a cerveno-bielom tricku :-))))))) neviem odkial mi je to take jasne, ale je.
hm, a ta prva hadanka, ze by do servisu????

nashira

No v podstate som vam to nevysvetlila ....vysvetlim az ked uhadnete.....hahhahahah.

To mi deti v skolke davaju take hadanky ...Pani ucitelka je to cierne , cervene a biele co je to?....potom same hihiihi. No spravna odpoved je , ze som to predsa JA....hahahahha.

nashira

No toto Nellka ....a aj ja mne nieco leti ....mozog z hlavy...hahahaha.A inak ti prajem stastnu cestu a uzi si kym sa da .
No a vysvetlim v kratkosti preco mi leti mozog....Vcera sme priviezli auto zo servisu a dam vam hadanku ....kde ho odvezieme v najblizsom case?

nellka

Ahoj! Fotky prišli:), ja som si myslela,že ten orol je Sagiin úlovok, som to akosi nepochopila...
Mentuš, chudera tá pani, dosť čo ju ten "pán" oblil, ešte ju ani šofér neodviezol tam, kam potrebovala...
Baby, zajtra prvýkrát letím! Ako orol...len taký pokakaný, bojím sa. Prišlo to tak "najednou", stále som si myslela, že pôjdeme na dovolenku autom...a nakoniec toto. Už aby sme tam boli...bléééé...