Mam AIDS

sage

u nas doma teraz leti pesnicka "medvedku, daj labku, pojdeme..."
vierka, stafetovy kolik je uz na ceste :-)))
a ja dufam, ze v piatok budu hviezdy naklonene.

sage

no mentolka, tak tomu sa hovori americky usmev :-))) kup jej bieliacu pastu, dnes je to v mode :-)
moj syn vcera prisiel zo skolky s velkou podliatinou na lakti. mal sa tam spoluziak matej podpisat, ze to on je autorom a nik iny, nik z pribuzenstva :-))))
mentolka, zaraz budes musiet zmenit svoju matematicku rovnicu, lebo vysledok nebude spravny. dosli nam zasoby orieskov.
ja dnes davam dokopy podklady na konkurz a oooops, zabudla som doma kopie dokladov o vzdelani... aj tak je to blbost, lebo kazde 3 roky im davam stale tie iste rovnake kopie diplomov :-((( uz som to chcela skrtnut ako vybavene v mojom pomyselnom diari a uvolnit kapacitu modzgu :-))) na nieco ine.
nashi, nebud smutna, ja mam vyrazok asi 25, aj ked ja nejdem na svadbu :-( aknecolor to spravi...

mentollka

moje dieta ma komplet cierne zuby ako keby prave dojedla cucoriedkovy kompot. A to este ten aktiferrin bude 3 tyzdne uzivat tak ja neviem potom aky odtien to este dosiahne.toto vyzera priserne. rano pride dievcatko do skolky v ruzovej sukienke,ruzove pancusky,strieborne sandaliky s motylikmi,rozkosne tricko,dva copiky...a vyvali hororovy usmev na pani ucitelku.
no chuda.

mentollka

sak...moje oblubene nie? aj minule si ich piekla tusim :-)))
to ja si hned vybavim ze sage + pecenie = zltkove rezy :-))))

sage

ty brdo, mentolka, odkial vies? :-)))))) ty si jasnovidka...
a este 3 strudle a grilazove tycinky.
a zabudla som - mala ma zas nadchu. dlho sme nemali :-(((

sage

aj ja som piekla cez vikend. maly oslavoval, bolo vyborne. v piatok sme mali akciu v mestskom parku, kazdorocne to usporaduva pediatricka a uzasna manazerka. v jednom mestskom arboretu boli vystupenia deti, babkove divadlo, sutaz v kresleni, diskoteka, podavali sa jogurtove mlieka od sponzora, jablcka od jezka, pre rodicov pivo a pre deti torta, co upiekla sama doktorka :-)
nashi, koncom tyzdna ma byt velka zima, tak sa dobre oblecte :-)
vierka, na vylet sa ide 5.6. v piatok, budes mat trochu casu?

mrvulka

a ja pečiem a pečiem...
kúrenie dokončené,bordel všade....nie taký,že búrací,ale vo veciach.neviem,kde čo máme.a kým to dám do poriadku,tak to ešte potrvá.