Mam AIDS

nellka

Ahojte! Tak mi zase zmizol príspevok:(
Sage, aj ja sa pripájam ku gratulácii, hlavne, nech je malý zdravý a spokojný:)A kedy to idete na ten výlet?
Nashi, vidím, že tam toho máš už dosť...čo ten pohovor?
Mentolka, kde si to vyštrachala ten zoznam nemocníc?

mentollka

Som pozerala to hodnotenie nemocnic a zistila som ze sme na krasnom 35 mieste chrŕŕŕ.Cakala som ze budeme uplne posledni,ale desi ma ze este existuju aj horsie putiky ako ta nasa.brr.
sage vy ste tusim na druhom? hmmm,dobréé

mentollka

sage dodatocne gratulujem malemu k narodeninam,nashira tebe k vytvoreniu dokonaleho programu ku dnu matiek,vierke k uspesnemu prerabaniu kurenia (nech dobre hreje)a nellka tebe pogratulujem az po 10 juni dobre? :-DDD

sage

vierka, vsak jasne ze tak, ze musi prist mohamed, teda ty, k hore. hora (teda my) k mohamedovi nemoze. ale aspon sa, dufam, priblizime. :-)
vylet sa planuje na prvy junovy tyzden, v utorok alebo vo stvrtok. tak dufam ze sa aj uskutocni a ze my budeme moct ist. malemu sa bude isto pacit, uz si brusi mec :-)))) a tesi sa na katapult, aj ked sa mu na nom jazyk pletie.

mrvulka

Sage,budem musieť prísť ja za vami,lebo pochybujem,žeby šofér išiel ďalších 5 km dalej,ako je hrad.
a kedy to bude?

mrvulka

nashi,dobre si pamätáš.Práve že sme kúrili,ale bolo to málo.v obývačke bolo horúco a na chodbe 10 stupňov.A robil sme preto,lebo elektrika by nás zniesla zo života.a takto sa nám to /dúfam/hneď 3 roky/vráti.

nashira

Tady sem tady. Mam za sebou krasny den i ked nezacal krasne. mali sme dnes vystupenie na den matiek a kulturnom dooome. Moja nadriadena si myslela , ze pridem rano na skusku a ja som jej vravela , ze by som chcela ,ale neviem ci sa mi to podari. Tak som jej volala dnes asi o 10:00 ci mozem prist do prace neskor ,lebo salucim s bratom a ona zacala do mna ostrym hlasom , ze som neprisla a , ze deti tancek vobec nevedeli ked to skusali , ze co ideme robit...bla bla bla. ja som jej pokojne povedala , ze im verim a nebude to problem. A dopadlo to uzasne bolo to mile krasne deti boli zlate rodicia ozili a tlieskali...hihihihi...a strigu skoro rozpuklo....hahahahahaha.
Vierka a to ste tam obcas nezakurili v tej piecke?....To je v obyvacke ak si dobre pamatam.....iiiii...myslim.
Nellka a Damiana si nepripustaj to je v pohode je to badatel a hlada cestu k ludom co ho hladaju. Tak ho nechajme...som hovorila , ze to tu mame nazvat kolo kolo mlynske:).
Papappapapap

damian

nellllka, kurniksopa, ja neviem co sa tu pise odpredu do zadu. nemam cas citat. Prispevam podla nazvu temy :-) lebo viem, ze to chodia ti, co hladaju info o AIDS