Mam AIDS

nellka

Dievčatá, ďakujem!:)Sage, prínos absolutne žiadny...bohužiaľ, táto škola nie je o využití v praxi, nepomôže mi to nijako. Skôr ťa naštve, akú prácu robíš,ako je ohodnotená, čo všetko musíš urobiť pre to, aby si potom mohla robiť len tie základné veci okolo tých ľudí a nie to, čo by si chcela...To ale nikoho nezaujíma...to je nadlho, ťažko sa to vysvetľuje, ja v tom musím žiť, takže poznám aj zákulisie tejto smiešnej frašky.
Napíšem Vám mail, asi zajtra, nejdem sa tu rozpisovať, aby ma tu niekto neidentifikoval.
Mrvulka, ešte dva a pol roka...ani si to neviem predstaviť. Som z toho celého stále dosť znechutená a smutná. A ty sa z čoho liečiš? Mesiac je už teda dosť dlho.:( Pa

mentollka

Uz sme sa tu davno takto v hojnom pocte nestretli vsak? Vierka a co sa ti deje ked sa nemozes uz mesiac vyliecit chuda moje?
Moje mladsie dieta prave zaspalo po hysterickom vystupe pri podavani kvapiek do nosa,keby ste to videli....
Sused vcera rozpraval ze v sobotu bol na polovacke a zabil staru divu svinu.Vraj ju zle strelil z posedu a netrafil do hrude ale do chrbtice.A svina vraj 7 minut v krovi hrozne rycala,lebo vlastne ochrnula a uz vedela ze zomrie a nemohla sa branit.Vraj to bol taky hrozny rykot,az si zapchaval usi a potom zliezol a milosrdne ju zastrelil.
Tak podobnu akcnu scenu sme tu mali prave teraz,v ulohe divej svine moje dieta a v ulohe polovnika kvapky pamycon do nosa.Az sa strecha dvihala :-DDDDDD

mrvulka

ahojte maminy.Nelka,no ty si dobrááááááááááááááá.Neviem si to absulútne predstaviť tie stresy.a ako dlho to potrvá?to doštudovanie?Ja sa liečim už mesiac./svojpomocne :D:D:D/ a nedajbože.popri tom makam a makám a makám.

sage

nellka, aj ja sa pripájam :-) tak teraz nechaj oddýchnuť modzog, hrajte sa, venujte sa jeden druhému, kým bude končiť ďalší semester. to si mala fakt obrovskú zmenu naraz, z rodičovskej do práce aj do školy ... no komu česť, tomu česť :-) aj sa cítiš byť vzdelanejšia na svojom pracovisku? nejaký prínos pre prax?
aaa, nashira, čo to čítam? zavíta k nám vážená návšteva? prúžkované dievčatko a spol? tešííííme sa, skoro som to prehliadla, takúto dôležitú správu :-)
mentolka, hodnej pejsek, len zajtra nezablúď, neocikávaj každý strom a nevrhni sa na na nejakého samčeka :-)))

nashira

Nellka gratulujem naozaj uprimne z celeho srdca. Uzi si a dufam , ze dale to pojde lahsie a lahsie..............super ,super !!!

nellka

Baby, všetky skúšky a zápočty na tento semester už mám!!!:):):)Ale bolo to hrozne ťažké, natlačila som to do tej hlavy, plietlo sa mi to piate cez deviate, strašne som sa bála...a tie testy stáli za to a písomky, dúfala som, že to bude jednoduchšie, bolo to dosť ťažké...ale už mám za tým a som neskutočne šťastná, že budem zase chvíľu len chodiť do roboty a budem viac s deťmi...tie už ani nevedia, že majú maminu. Tak pa!