Mam AIDS

nellka

Ahoj, ten prapodivný prístroj som odovzdala, ale výsledky budú až tak o dva- tri týždne.
Nashi, čo sa to robí?!:)
Dnes ideme s mužom preč, tak sa teším,že vypadnem. Zatiaľ pa!

mrvulka

ahojte.sage,prišla ti mms-ka?nemám ju ešte stiahnutú,len v mobile,a keďže si sa nevedela dočkať,tak som ti poslala

mentollka

a po tych 2 dzusikoch sa jej chcelo strasne cikat a hovorim jej ze v nemocnici su "bakane" hajzliky ze tam ju nedam,lebo je tam milion bacilov
(blé sami blé ludia tam chodili) ze sa radsej vycika v parku v krickoch,to je cistejsia verzia.ja viem mozno je to neesteticke,aj mestsky policajti to pokutuju,ale na ten nemocnicny hajzel by som jej nedovolila ani pozriet.
No a ked sme uz vysli pred nemocnicu,tam je taka socha nahej zeny lezerne pohodena na travniku a okolo anglicky travnicek a mala ze" jej tu sa vycikam do travicky,pod aj ty !"
Myslim ze v pripade uposluchnutia by ma exportovali rovno na psychiatriu,vzdialenu iba 80 metrov od polikliniky. :-DDD

mentollka

Nellka ta znama si to nedala robit lebo jej ORL povedal ze je to dost velky zasah do vnutornej strany nosa,ostavaju tam jazvy a zvrasnena oslabena sliznica.A zasa dnes mi druhy ORL povedal ze ci chcem aby sa mi v noci zadusila,kedze jej sa pusta aj v spanku.
Tak som z toho na nervy.Zajtra to idem konzultovat s jednou znamou pedriatrickou.uf ani srnka netusi...mozno dr.House
sage a na ocnom sme boli iba na kontrole,vlani nas tam poslal detsky lebo mala skulila.A tam nas ubezpecili ze ocicko je este nevyvinute ze sa to do roka samo upravi.Tak sme prisli do roka a do dna na kontrolu,mala citala obrazky ako mlady orol skalny,este aj ten spodny riadok bezchybne.Tak nas vyradili s tym ze je ok.
Len sme tam cakali zasa od 07,30 a zobrali nas az 13,40 uz mi na chrbte hriby rastli,nehovoriac o malej ona uz podliezala stvornozky lavicky.Medzitym vypila 2 dzusiky,fornetti,bagetu,zuvacky,vymalovala 2 strany omalovanky,hrala sa s tigrom,tancovala...no chudak decko.
Ale za odmenu dostala slnecne okuliariky,detske ruzove srdieckove,tak v nich chodila ako sophia loren. :-DDD