Mam AIDS

nashira

Tak Nellka 30...uuu ti zavidim ja mam za 8 dni 32 ha ... ha ha ha . Mam kamosku co ma celiakiu vzdy jej kupujem take drahe susuienky ked ju chcem potesit. No a viem , ze to je narocne....Vobec to nevadi Nellka , ze sa ti nechcelo pisat ...ked je clovek o nicom tak sa mu nechce uz aj ja som to zazila. Ja som teraz riadny tucko dufam , ze schudnem do tej svadby. Idem si aj pomoct chemiou....nebudem sem pisat ako presne ,aby som nevzbudila niekomu nerviky...hi.No ,ale najskor pockam ci niesom tehotna ...hi hi hi.

nellka

Ahojte, dúfam, že ma nezbijete, ale mala som toho dosť a ani sa mi nechcelo písať...
Ale čítam vás, Nashi, ty si ako dopadla s chrbátom?
Behala som po doktoroch, aj so sebou aj s malou...nič vážne, ale stále niečo.
Už mám výsledky z toho gastra, mám celiakiu ako hrom, takže prísna dieta do konca života. Tak sa pomaličky snažím zorientovať v tých potravinách, tí alibisti si napíšu ešte aj do čokolády, že môže obsahovať stopy lepku...aj do kukuričných a ryžových výrobkou to pre istotu písu, oni to robia na rovnakých strojoch, takže malinké množstvo sa tam dostať môže. Tak som z toho blbec...
No a moje malé kuriatko je už objednané na biopsiu, keďže ja som pozit., na koniec apríla, ešte nás čakajú preoperačné vyšetrenia...ide sice len to povrchovej celk. anestézy, ale musí to mať. Som zvedavá, či sa to potvrdí aj u nej...Tak som z toho trocha rozladená, ale to sa dalo čakať.
Najlepšie je, že ja už 18r dietu nedržím, mysliac si, že celiakiu nemám, super. A mám chron. gastritídu k tomu, takže mám dojitú dávku atb...to si nasadím až v máji, lebo teraz sa mi to nehodí:) Budem mať 30tku, mama mi upečie bezlepkovú tortu:)chi a budem chcieť piť, no nie?
Tak sa zatiaľ majte, inak, Vierka, torta je nádherná, ako z rozprávky, malej želám všetko najlepšie, hlavne veľa zdravia a nech rastie aj naďalej do krásy!!! Strašne je zlatá!
Mentuš, na tvojom maili som sa pobavila, ako vždy, na takých som natrafila aj ja, ale ja som bola drzá a povedala som mu, nech sa na mňa prestane lepiť, lebo ho kopnem. Tak pa!

nashira

Ideme do Kosic na svadbu pred svadbou mame rande so Sage a ked pojdeme spat tak by sme sa chceli stavit u Vas. To by malo byt asi v nedelu ak to vsetko vyjde 31.5.

nashira

Fiiiha , ze prsnikovu tortu....to akoze torta z prs...hahahaha,ale nie to asi ma byt eroticka torta . No Vierka a prsia budu biele ,alebo ruzove ?chrrr aaaa bradavky asi hnede vsak, No ja si ta neviem predstavit ako to zdobis ,alebo viem...hahahahhaha

mrvulka

Nashi,žijeme.a jasné,že budem rada,ak sa objímeme.aj keby sme niečo mali,tak to bez váhania zrušíme kvôli vám.Budem rada a už sa teším.ale nech to nie je len tak,že sa objímeme a pôjdete.a čo máte na pláne tu v našom kraji?
zajtra idem piecť "prsníkovú "tortu,a francúzsku kocku.