Mam AIDS

mentollka

ale vladzes nashi,my zeny zvladame vsetko co si zabudla?
tak budem aspon na teba mysliet a vecer hodim za teba otcenasik nech sa vam doma vsetkym ulavi.slubujem.

nashira

Dakujem Mentus,ale si predstav , ze ja som mala hororovu noc ,aby malo nebolo maly ma zas teploty a zle dycha.....len mi drzte palce nech to prezijem ....uz som si aj poplackala aj nerviky som mala ...nevladzem fakt nevladzem.

mentollka

...alebo nekupovat detom pruzkovane rolaciky.keby tam bol iny vzor strihalo by sa to tazsie.
na zajtra si nachystala cerveny kvetinkovy,dufam ze mu neodoperuje rukavy :-)
caute bru nocku,nashi tebe specialne zelam dobru noc v prijemnej bezbolestivej polohe.papá.

sage

dnes ma potesil nizky ucet za internet, normalne po prvykrat len pausal, ziadny bity navyse :-) oh happy day :-) nashi, ako sa mas? dnes si len prezvaname ako pubertiacky?

sage

mentolka, ostava ti naucit malu spajat pruzky. tak sup, ihlu do ruky.....
aaaa cim by som sa ja tak pochvalila? esteze moje deti su take mile, zlate, nevystrajaju..... :-))))

mentollka

vierka kluud kluuuud,moja si dnes v skolke z dlhej chvile postrihala novy rolacik na rukavoch.
ze uz mala vystrihnute co im pani ucitelka dala a nudila sa kym si vystrihnu ostatni tak ju tie pasiky na rolaciku lakali az oddelila tmavomodre od belasych. navzdy. :-)

mrvulka

ahojte babenky.dobre ma teraz neporazilo.Deti majú voľno,lebo učiteľy oslavujú "svoj deň".tak ja sa snažím udržiavať poriadok,a ten môj najstarší si triafa pri čúraní do nočníka,/ktorý je vedľa záchoda/svojími telesnými výlučkami.A ke´d niečo,tak jááááááááááá nie!len mimochodom som sa ho spýtala,či náhodou neskúšal triafať.a potom sa nenaserte....ten ma dokáže v poslednom čase tak vytočiť že niekedy za seba neručím.

nashira

Mentus dakujem.
Ja ostavam od zajtra znova PN....zial stav je rovnaky mam bolesti a tento tyzden bol pre mna v praci utrpenim. Je mi dnes fakt smutno z mojej prace a z ludi v nej. Chcela som si dat dva dni dovolenky ,aby mi v tomto mesiaci nezacinala 2 krat pn moja ndriadena mi to dovolila no jej nadriadena to zatrhla....Vyznelo to tak akoby som si vymyslala.....stale mi z toho je do placu a hovorim si , ze niesom klamarka.Som asi tapa ked si to tak pripustam .....V duchu si hovorim , ze ved ja viem ako mi je tak co ma po nich a na druhej strane mi je luto , ze mi neveria. Pisala som pre skolko projekt na , ktory sa tam nik nezmohol a nevazia si to ....uz aj to som olutovala ....venujem svoj cas a posledne sily na projekt pre zariadenie a ludi , ktorí to nikdy nedocenia.Pisali sme to aj s manzelom dnes 3 hodiny....keby som to neodovzdala skor ako som vedela ako zareaguju na moj stav ....tak to asi roztrham.Tak tu mate moju zmesku emocii taky kokteil na veceru. pa

sage

mentus, to blahozelas akoze aj zuze belohorcovej? este vzdy sa o nej pise ako o ucitelke sexu. hahaha. vsetky by sme mohli byt takymi, len nie vsetky mame zaludok na take exhibicie :-)))
dakujeme, mentolka.
uz davame kavu po upratovani? ja som este celkom neskoncila, ale uz zvolnujem tempo :-))) od rana uz bolo dost toho, este aj jedno neformalne polopracovne stretnutie sme s malou absolvovali. aj kvety popresadzali...
mala ma super slovnik - caves, diky, ty brdo.... ale okrem toho pekne rozprava - prepac, kveninky, topanocky...
pekny zvysok vokendu vsetkym. (ktovie kedy sa mi bude chciet zas nahlasit :-)))