Mam AIDS

mentollka

nie ten 52 sa eroticky oblizoval,to bol iny pacient :-DDDD
Tohoto nellka musi isto poznat lebo tvrdil ze jeho pozna cele mesto a je kamarat s byvalym starostom,terajsim politikom,cize fajn partia pre mna.

mrvulka

mentuš,ten "52"?čo balil inú spolužiačku?:D idem čítať,asi sa to tam dozviem.Ako sa mám po tej "našej"stránke?

mentollka

City vychladnu a laska zhori,aj ked niekedy prenasa hory...mi tu spieva akasi spevacka z youtube.Och ake trefne na dnesny den.
...mi spoluziak vyznal lasku,len ci aj v pondelok ked vychladne z deliria bude na tom trvat.
Viac mate v mailoch.Kurnik ja som uz jak reklama na novy cas chr´´ŕŕŕŕŕŕŕ

mentollka

Nashi ty tu uz mas vazne resty,sage sem tam dokrivka...
ale oni zrejme uz maju divoke jarne upratovanie,su z teplejsich oblasti ako my a momentalne mozno uz sadia zemiaky tak im to prepacime :-DD

nellka

Mentuš, ďakujem za ďalší skvost z tvojej dielne:):):) Zajtra ti budem držať palce, nech si tam najlepšia!!!
Mrvulka, to tvoje dieťa je teda expert, ja to milujem tieto detské brepty, dokonca si to aj zapisujem, lebo to si človek neskôr už nepamätá.
Nashi, Sage, kde ste?!

mentollka

no a ja sa idem ucit na zajtra lebo uz som tu nadcas za pc.
Len ma este napadla jedna vec...viete co znamena veta - Dva kusy parnokopytnikov sposobili neziaduci zasah do mechanizmu technickeho zariadenia nasledkom coho nastala jeho nezvratna destrukcia? To je vysokoskolsky vysvetlene slovenske prislovie - pojebali kone voz.

mrvulka

idem pozrieť.nevydržím a tak ti posielam aj vám ostatným samozrejme riešenie hádanky železo kupujeme na železničnej stanici.To moje dieťa druhák je také vynaliezavé