Mam AIDS

mrvulka

ja len,že či som poslala dosť ...ale je to o.k.malá obáločka,viac by ani nevošlo,aj keď riešením by bola väčšia obálka.Majú radi cini minis?naši by ani nič iné nemuseli mať.V Poľsku som kúpila 500 g balenie v prepočte na koruny za 55 sk.Aj ja ich milujem.

mentollka

mensia teraz prave spieva o lienke lenke od petra nagya na plne hrdlo az sa naduva a starsia sa vadi so skreckami a dohovara im ze nemaju kakat do vlastneho domceka - takova normalni rodinka :-)

mentollka

nie teta,ale maminka si ide uzivat vitaminky,pardon :-)
Ja neviem ale mna teraz ani ten neporiadok nevytaca tak ako inokedy.Mam sa znepokojovat alebo je to jav bezny ?Zeby som prechadzala do inej fazy uvazovania,alebo je to predzvest psychickej poruchy???:-DDDD

mrvulka

hádam ti pomôžu .ak nie,tak pôjdeš ešte k lekárovi,lebo mala by si vybrať všetkych 12.ale mne pomáhajú aj 2-3.Mentuš,ty máš dve detičky?

mentollka

balicek dosiel,deti hladeli ze co vytiahnem a ja ze ualá teta vierka vam posiela cini minis a oni ze jééj a mala sa diva a hovori ze aha a teta poslala maminke vitaminky! Tak teta si ide uzivat vitaminky :-DDDDDD
Dakujem moc vierka si zlaticko.