Mam AIDS

damian

Nashira, pracujem v zdravotnictve a mam 31 r, takze trosilinku menej, ako si ma xela mat :-)

Ja neradim. POskytujem ludom informacie, ktore laskavo a zadarmo zozbieravam z viacerych zdrojov.

mrvulka

dievčatá,nuž nemám sa čím chváliť.Víkend,ako každý iný.Upratovanie,varenie,pranie,žehlenie,10x
denne umývam chodbu a schody...takže nič moc.Už sa teším na jarné slniečko.Hoci v sobotu bolo pekne,vyprala som koberček,ešte nestihol vyschnúť,a už je znova naliatý.Poraziť ma ide.nie žeby sa zima
vybúrila v decembri,ale...

mentollka

nellka tak drzim palce,nech ti to dobre dopadne a hlavne nech mas co najrychlejsie po tom.
ja idem spat dnes skoro,rano sa tesim na "spoluziakov".vazne.
len ma serka ze vonku leje,rano bude neprijemne.
skrecky sa mi tu biju na stole,idem ich vyexpedovat na chodbu.bru noc a papá vsetkym :-))))))

nellka

Sage, ty sa nezabudni na tú kontrolu navliecť do nejakého sexy prádla s čipkami, nech to má šmrnc:)
A Vierka čo robila celý víkend? My sme boli bez detí, tak bolo fajn, zase sme tu ani prstom nepohli a to sme mali kopec plánov, ale nevadí, treba to využiť na iné veci, ako je upratovanie, no nie?
Zajtra idem na to gastro, už sa začínam báť...už aby som to mala za sebou, dosť sa toho bojím, ale čo už, keď som sa na to dala:(

nellka

Mentolka, pobavila som sa na tvojom obsiahlom príspevku:) To tam chodia teda iní exoti, ale aspoň sa tam nenudíš a aj tie témy mi prišli celkom zaujímavé. Ešte napíš postrehy, to bolo lepšie, ako článok v časpise, aj ten štýl- nechcela by si skúsiť začať písať nejaké fejtóny?:)

nellka

Tak, napísala som príspevok dlhýýýý ako neviem čo a tu nič:(
Tak len v skratke. Nashi, asi máš podobný názor, ako ja, ale ja nemám dôveru k rôznym chiropraktikom, možno na tom niečo je, to určite, ale nie každý, kto sa za neho vydáva, to aj vie. Bála by som sa, aby mi viac nepoškodil, ako pomohol. A čo dnes? Je to stále o tom istom? To je už neuveriteľné, ako dlho ti to trvá:(

nashira

Stale je pre mna utajene Damian ci si doktor ,alebo nie...A preco robis to co robis. A kolko mas rokov hihihi,ale tipujem tak 54:). A skumam ta preto ,aby som zistila ci si chcem dat poradit od teba ....ak ti to nevadi. No a samozrejme ci vobec vies poradit pri mojom probleme.

damian

Nashira, metabolicka mmedicina nepatri medzi alternativnu medicinu, ale je to oddiel vseobecnej mediciny, ktory sa vsemozne a vplyvom farmaceutickych korporacii zanedbava. Ba niektori "odbornici vo fachu" chcu u ludi vzbudit dojem, ze ide o alternativu. Pravda je, ze je to metabolika, ktora bola a mala by aj teraz byt na prvom mieste pred chemiou.

Metabolicke knihy jasne a zretedelno popisuju uplne vyliecenie sa zo SM a AIDS, pricom chemicka medicina lieci a lieci a lieci a nikdy nevylieci, co vytvara nekonecny priestor pre ZISK z chemickych lieciv.

V tom mojom prispevku je aj alternativny prvok - urinoterapia. Ta tu vsak bola odpraveku a najlepsie je na tom to, ze urinotarepiu schvalili za bezpecnu a ze sa moze pouzivat aj ortodoxne urady. Inak by nemohli davat kyselinu mocovu do mnohych drahych kozmetickych kremov.

mentollka

No ved aby ste nemysleli ze ich ohovaram v zlom,ja iba konstatujem ake su tam typy,jasne ze ani ja nevyhovujem kazdemu.Beriem to skor z tej humornej stranky,keby som tam mala cely den vazne sediet a cumiet tak mi sibne.Nikto nemoze za to ako vyzera alebo z akej vrstvy pochadza ale zato ako sa sprava uz ano.

sage

citatelke mozno len treba okuliare na citanie, alebo je ozaj analfabet, pripadne dislektik.
mentus a ktovie ci si ostatni nemyslia o tebe, to co ty o nich :-)))