Mam AIDS

nashira

A Damian preco nemozes citat to co sa tu deje? A inak mne obstrek pomohol a zial nemam cas zhanat osteopata . Ja som mala zapalene nervy a mierne poskodenu platnicku podla doktora a nie blokaciu krc. chrbtice. tak na to logicky pomoze nieco na upokojenie ako analgetika nie? No len si davaj pozor Sage ,aby ti nepomohol do sadroveho odevu kto sa potom bude starat o tie detusiky tvoje. Minule davali taku reportaz o majstrovi N uz som si povedala , ze hadam ani nieje medzi zivymi. No a ked som to videla tak som si povedala , ze uz 100 opakovana sranda nieje ani sranda......

sage

osteopat, to bude nieco ako psychopat? :-))) ale vsak som pred mesiacom bola na ortopedii, tam na mna pomaly "skocil" asi stokilovy mlady pohladny pan doktor a uvolnil mi vsetky bloky, len mi tak v chrbte popukalo :-))) som sa ho aj pytala- pan doktor, nechcete mi ublizit, vsak nie? ale co ja viem, ci by som to aj nechcela.... uz sa tesim na kontrolu :-)))

damian

Prepacte, ja som reagoval na hornu uvodnu temi. Nemozem citat to, co sa tu deje :-)

Na odblokovanie krcnych stavcov potrebujete osteopata, nie obstreky. MOja mama mala tazke problemy s krcnymi stavcami - hlavu jej az tahalo na stranu, uz sa bali, ci nema rakovinu mozgu. Mesiac bola v nemocnici a tam jej davali injekcie za 20000 SK a figa jej to pomohlo. Ako do nemocnice prisla, tak aj odisla. POtom navstivia osteopata v KOsiciach, Svajciar, ktory je spely. Pol hodiny masaze a odblokkovanie krcnej chrbtice a mama pocitila ulavu OKAMZITE. Takze hladajte osteopata, nie obstrekopata :-)

nellka

Ahojte! Aj ja som dnes bola v škôlke...ale s prihláškou:) Nashi, myslím na teba!!!
Sage, tak aj ty patríš do klubu seknutých?! To čo je nové sezónne ochorenie? A dávaš si niečo? Teda mňa ešte na tak dlho nikdy neseklo, mňa len tak prisekne, ale komplikuje to život poriadne:(
Ja som sa už vrátila "z výletu", škoda, že som tú Mentuš nevidela:( Ak šťastie dá, tak snáď na ten budúci týždeň, pa!

nashira

Damian je tu uz dost dlho tak hadam je v obraze a ak nie tak uz bude. No Sage ja som to mala podobne zacalo to krizami a chcelo to prejst na krcnu chrbticu ,ale tie analgetika mi pomohli a hned ako som ich zacala uzivat tak mi ta bolest skoncila. Idem si dnes zaniest ziadost do druhej skolky tak tajne dufam......myslite na mna.

sage

nashi, neviem ci si damian nemyslel, ze na HIV sa ordinuju obstreky :-)))))
ja by som potrebovala obstrek na krk. chodim si liecit krizovu oblast a uprostred liecby ma sekne v krku!!! uz to trva od pondelka ci utorka, nemozem otacat hlavou a hlava ma z toho boli neskutocne. v noci sa neviem nijako ulozit, ani napravo, ani nalavo, ani vpred ani vzad.

nellka

Tak to stretko nám dnes nevyšlo...,skúsime nabudúci týždeň, len to už bude zložitejšie.
Ale aj tak idem do ZA, keď nemám malú doma, čo tu budem sama strašiť.Upratané už mám, variť sa mi neoplatí, tak idem. Čakám na muža, kedy ma hodí, dnes som len spolujazdec:) Tak pa!

damian

POdla metabolickej mediciny sa AIDS ma liecit kompletnou detoxikaciou organizmu, dalej protiplesnovou dietou a vysokymi davkami vyzivnych latok. V podstate je liecba AIDS velmi podobna liecbe rakoviny (samozrejme, nemyslim konvencnej liecbe)