Mam AIDS

nashira

No po obstreku som uz na tom lepsie dievcata ....som stastim bez seba. Este si davam analgetika budem poslusna doktor kazal aspon do piatku. Tak Mentus dufam poda hlasenie a pikosky z kurzu .....papappaa

nellka

Volala som dnes s Nashi, má to kruté, do pc len kukne, nemôže poriadne ani sedieť, ani ležať, ešte aj malý je chorý, ja neviem, prečo je to tak, že keď sa to sype, tak jedno za druhým...:(

nellka

Teda Mentolka, nemohla som vlastným očiam uveriť, je to vôbec možné? To bolo fakt len tým tehotenstvom?!
Boli sme v rakúskych alpách, ešte nikdy som tam nebola a asi tam ani dlho nepôjdem, najbližšie tri roky sa budem modliť, aby mi vôbec dovolenka vyšla na študijné účely:(, čím viac sa to blíži, tým som z toho rozladenejšia. Už aby to začalo, možno to nebude také hrozné, ako si to maľujem.
Nashi, tak ty si takto dopadla:(Už si to niekedy mala? A čo malý, pomáha ti niekto?

sage

mentolka, vsak my ta chapeme aj ked raz napises.... ci chces trhnut rekord v pridavani prispevkov? :-)))
mail som uzrela :-))))) jeden z najzaujimavejsich, ake som v poslednom case dostala :-))) lepsi ako national geographic photos.

mentollka

sage aj ja mam isty druh "namesacnosti" len mna nepritahuje svetlo mesiaca,ale svetlo v chladnicke :-DDD
uz zasa mam dni kedy vsetko zeriem ako kyselina.zeby to bola faza mesiaca???