Mam AIDS

mentollka

no sage aspon brat povaruje malu :-)
ja sa tesim ze deti maju prazdniny,rano nemusim vstavat a robit cajik+desiatu. A prazdniny mi vyhovuju aj preto,lebo mi zistili syndrom LT tak sa liecim.

sage

ja by som sa aj tesila na prazdniny, ale to by sme ich museli mat aj my. a ja si teraz do konca maja nemozem dovolit vziat ani dovolenku, ani ochoriet :-)))) za co nerucim.
buduci tyzden pricestuje brat z prahy, taaak by som bola rada doma, no ale co sa da robit.

mrvulka

tak aj vy máte mentuš prázdniny teraz,však?no,pravdupovediac vám nezávidím.dobre,že už máme po.Rohy mi rástli...

nashira

Ano mame prazdniny. Tomasko bol 3 dni v skolke a dnes u neho prepukli huste zlte sople ...zle sa mu dycha no otras. A mna bolia stale krize. Nemam na nic chut a som unavena . pa

sage

nellka a kam vlastne idete na dovolenku? my mame prave po prazdninach, ale stravili sme ich v praci, dieta v skolke. ale pacilo sa mu, ze bolo malo deti. tak pekne prazdniny vsetkym. papa.

nellka

Ideme aj s malou,má štvordňové atb, dr to odsúhlasil, dnes je to už lepšie, ale dúfam, že zajtra to bude ešte lepšie:)
Tak ahojte, manželík je tu už zase nervózny, lebo potrebuje čosi robiť, tak mu uvoľním pole, papa!