Mam AIDS

nellka

Nie je mi lepšie, rada by som napísala pravý opak...chrchlem tu v jednom kuse, už mi je z toho nanič, páli ma už celé hrdlo aj s priedušnicou...do kelu, asi skončím na atb. Idem si nasadiť aspoň čosi na vykašliavanie, ako som prišla domov,tak vkuse kašlem, ble...

nellka

...a hlavne "Metnolka!" Vieš, čo si stále spievam? Moja malá si to stále púšťa z CDčka, že"kto si zapamätá,ako vonia mäta, mentolka chce slovo- prosím, mentolkovo!"

nellka

Metnolka, veď ja som tam žiadny obrázok nenašla!:(, Ale viem si predstaviť, čo tam asi bolo...ja sa radšej pozriem na pekného, zdravého....mhm...pipíka?!:)

mentollka

nashi mas u nas odlozene tie svatene vody,mali posledne 2 litre,bola v akcii tak ju brali jedna radost.
a ruzence su fosforove,moze byt?

mrvulka

dokelu,kde si bola včera,mentuš,keď som mala depku.Tak toto keby si mi napísala,tak kozmickou rýchlosťou je preč.Ale aj Nashi mi veľmi pomohla.ĎVP.

mentollka

kde ste svatice? umyvate si oci svatenou vodou a drvite ruzenec? mate vsetky mail.
idem do tesca,mam vam nieco priniest?

mentollka

na vianoce dostala tie trojhranne pastelky za 300,- a este k tomu maliarsku sadu s fixkami,voskovkami,vodovkami...mame taky kufrik kde su pomiesane vselijake farby je tam asi sto pasteliek...niéé my sme socíci.aj minule taku knizku dotrhanu priniesla,ktovie aku zamienku vtedy pouzila.

mentollka

bola som pre malu v skolke a niesla si domov take mini pastelocky,je ich tam 5 a maju asi 5cm.som myslela ze to dostavali a pytam sa jej v buse ze co to ma za pastelky a ona zavalila ze to si poziciala od pani ucitelky.
ze povedala pani uč.ze aby jej ich poziciala na vikend domov kym si troska pokresli,lebo my doma nemame ani jednu pastelku.skoro som tam umrela.
to si uz o mne pomyslia tie uč.ze sme asi poriadny socialny pripad,pocitam ze mi v pondelok navrhnu ze mi budu zbierat obnosene satstvo :-DDD