Mam AIDS

nellka

Mentolka, už si aj návšteve ustlala? Možno len na to čakajú!
Aj ja už idem, ešte čakám na muža, kým sa vráti z wc, nakrémujem si päty, lebo tá blahodárna chlórovaná voda mi ich vysušuje a chŕŕŕŕ! Mám hlavu ako bedňu z tej nádchy...určite som to chytila včera u dr, keď som si bola dať potvrdiť prihlášky...20min ma tak ochrchlávali chorí ľudia...no super.

mentollka

dobre idem sa oddavat blahodarnym ucinkom chlorovanej vody na pokozku+ blahodarnym ucinkom spanku na centralny nervovy system :-)
dobru nocku vam,ucastnicky tohoto fora moje verne,papá

mentollka

jezis sage teraz ma nieco napadlo s tou kavou chrŕŕŕ.
moja mama bola ucitelka a casto k nam chodili na navstevy jej kolegyne zo skoly a otec ich nemal rad,vzdy hundral ze su to kozy a pod.a raz ked sa usadili mama hovori otcovi aby im spravil kavu a otec akurat zavaral uhorky,tak s tym vriacim sladkokyslym nalevom zalial kavu.to potom sudruzky ucitelky bezkali na wc!

mentollka

no manzel je stihlucky az velmi, a to svokrovci nemozu ako obezna rodinka prezit ze ich dieta je take a pripisuju to za vinu komu? ano mne,ja som ta bestia co mu nedava jest. :-)))))))))

sage

mentu, navsteva je stale tam????? to su fakt vytrvalci. no nech ta tesi, ze im je u vas dobre.... sprav kavicky-zabijakov. ked im bude zle, iste pojdu....
a posli mamku sem na aids, nech ona nieco popise :-))))

sage

no hej, dobra perspektiva, ze aspon manzel nebude mat otlaky. ja vam poviem, ked som na tvrdom povrchu, mam otlacene stavce :-)))))
mentus, ale manzel je stihlucky. asi potom jediny z rodiny.
nasi tiez bastia piate cez deviate, maly zje sam aj tristvrte pizze, a stale su chuducki.