Mam AIDS

sage

joooj, nashi, samozrejme ze pre to cikanie :-))))) to druhe ma ani nenapadlo. ale ked sme uz pri tom, tak vcera mi moj syn pri pohlade na mna v spodnom pradle povedal, ze mam velky zadok :-))))

nashira

Vierka mam cestu okolo.A Sage teraz neviem co si mam mysliet ci mi tie najvacsie odporucas preto , ze mam velku prdel ,alebo zato , ze budem vela cikat....hahhahahahhaa

mrvulka

ako sa idete stretnúť?plánované stretko,alebo máte "cestu okolo?Tak ako my,Nashi?Vieročka v pravidelných intervaloch odpratáva sneh,bola som v práci aj včera aj dnes.Robotu som si doniesla aj domov,dnes ma ešte čaká výroba karnevalovej masky.-NOC-.

mrvulka

ako sa idete stretnúť?plánované stretko,alebo máte "cestu okolo?Tak ako my,Nashi?Vieročka v pravidelných intervaloch odpratáva sneh,bola som v práci aj včera aj dnes.Robotu som si doniesla aj domov,dnes ma ešte čaká výroba karnevalovej masky.-NOC-.

nashira

Mentus normalne rozmyslam co si obleciem na to nase stretko ,aby som sa neprecikala....hahahahahahaha
A Vierka nam co robi?

sage

moje chuderky, ja mam zlateho doktorika, dnes som prave u neho bola, prerabali im tam celu ambulanciu, zajtra uz budu robit na uplne novom modernom "stroji".
mala som malinku dierocku uz na plombovanom zube. zahlasil, ze mu zaplatim 390 sk. a ja s hrozou v ociach - ale ja uz slovenske koruny nemam!!! tak vraj som ho dostala. a ja mu na to, pan doktor, vy ste ma dostali, ja som sa zlakla, odkial asi tak vezmem koruny :-)))) ja pozartujem snad aj s doktorom, co ma bude pitvat :-DDDDD

mentollka

velmi nebehaj po vonku,daj si na usta sal alebo si aspon zakry rolakom,nieze ti tam nafuci.spanombohom chod,dobre nakup,starych ludi pekne pozdrav,nad nikym sa nevyvysuj,pred nikym sa neponizuj a vezmi si cistu vreckovku,keby ta zrazilo auto.
chrŕŕŕrrkróóóćh