Zadobrotu nazobrotu-tyrana zena

Príspevok v téme: Zadobrotu nazobrotu-tyrana zena
tana_2

Mam kamaratku-vlastne to nieje ani kamaratka.Pred dvoma rokmy sme sa stretli v nemocnici ked sme mali chore deti tak tam sme sa dali do reci no a ostali sme v kontakte odvtedy bola u nas aj s dcerou len raz a to bolo no skoro pred dvomi rokmi tak sme boli len v telefonickom kontakte a to mi volala len ked nieco potrebovala hlavne peniaze.Ide o to,ze ona je slobodna mamicka nema doma zazemia jej otec zomrel a mama ta je castou pacientkou na psychiatrii ma este 3 surodencov.Biologicky otec jej dcery nieje zapisany v rodnom liste,ale dala tam zapisat jej vtedajsieho priatela a mala ma aj jeho priezvisko.Ten chalan je od nej o 16 rokov starsi ona ma 22.On ju stale bil,tyral,znasilnoval...to vsetko pred ocami malej.Dokonca s nim otehotnela,ale on jej neveril,ze to bolo od neho pretoze on bol dlho zenaty a s manzelkou nemohli mat deti.No a on ju bil aj ked bola tehotna ved som bola zanou aj v nemocni ked ju tehotnu dobil so zeleznou tycou.Narodil sa jej zdravy syn a dala ho na adopciu.Vcera mi zavolala,ze ci nemoze mala u nas ostat,ze potrebuje ist do Bratislavy nieco vybavit,ale ze rano sa vrati manzel nebol nadseny,ale mala napokon u nas ostala.Ten jej priatel co s nim cakala syna parkrat prisiel ku nim v noci a dobijal sa dnu rozbil im dvere...riesila to velakrat aj policia.Tak manzel sa bal toho,aby neprisiel aj k nam a nenarobil nam problemy.Povedali sme jej,ze ked rano nepride tak volame policiu,ze nechala detsko,prisla rano o 7-mej ja som sa potesila,ze kludne odvediem syna do skoly,ale to som sa velmi milila ona dostala epilepticky zachvat volala som sanitku ta prisla a vzala ju do nemocnice kde bude do piatka vraj no a mala ostava zatial u nas.Neviem co mam robit.Verim,ze to ma naozaj tazke,ale ona proste pritahuje a potrebuje takeho chlapa co ju zmlati.Priznala sa mi dnes,ze bola s kamaratom v Bratislave a on ju zbil ta bitka vyvolala dnesny zachvat+alkhohol.Vcera ked doviedla malu mala vypite bolo na nej vidiet a aj strasne citit.A este k tej BA urcite tam nebola,ale isla slapat,pretoze malu doviedla s takou holkou kur....ou co dalej?Zadobrotu nazobrotu.

kimka

Je to zvlastna situacia, dievcatka mi je moc luto, ved kazde dieta si zasluzi mat krasne detstvo. Len ty si davaj pozor, aby sa to nestalo pravidlom, a zrazu sa z vasej domacnosti stane materska skolka a malu tam budete mat den co den. Tej znamej treba polopate povedat, ze povarovat sa da ked by potrebovala, ale fakt iba obcas a nie zakazdym, ked si zmysli, ze svoje dieta odlozi.

tana_2

uz mala ist davno,ale neviem koli comu tam nesla.to je presne typ zeny,ktora sa necha mlatit.lubim malu ked ju naozaj lubim tak pre nu aj nieco urobim.ja na jej mieste zbalim si tych 5 slivak a odtialto vypadne odisla by som zo slovenska a ked nie tak aspon na druhy koniec republiky a s nikym by som sa nekontaktovala,ale ona to nikdy neurobi a je mi hlupe a aj sa boji poslat socialku.

agina

To je naozaj smutne. Zrejme by som sa obratila na nejaku organizaciu pre tyrane zeny a tam uz sa o ne postaraju. To je jedine, co pre nu mozes urobit.Aj pre malu.

tana_2

Dakujem.No my mame uz dvoch synov mladsi ma 1 rok a starsi 4 roky.Aj mne je jej velmi luto,ale lutost jej nepomoze vies ide o tom,ze teraz musime byt v strehu kde kto z kade vybehne a ju zoberie,ale schytame este aj my.

mikuška

uhm, no, nezávidenia hodná situácia. Uvidíš ako sa to vyrieši ale dieťa predsa nemôže trpieť, nemôže za rodičov.Chúďatko. Ale myslím si že ty sa o ňu zatiaľ postaráš a kto vie možno by si bola aj dobrá mamina toho dievčatka.Ja by som si ho zatiaľ asi nechala, ak by sa to dalo. Veľa štastia.