Operácia kŕčových žíl

Príspevok v téme: Operácia kŕčových žíl
katkazilnata

Na nohach mam uz dost dlho krcove zily,v poslednych rokoch sa to zhorsuje,najma v lete to dost boli.Odhodlala som sa zajst k lekarke a poziadat ju o posudenie nutnosti operacie.Uznala ze operacia je v mojom pripade nevyhnutna.Preto prosim ludi,ktori uz operaciu absolvovali aby mi pomohli s vyberom vhodneho odbornika,nemocnice a sposobe vykonania operacie.Pocula som ze to ide viacerymi sposobmi,ktory je ten najlepsi? Takisto ma zaujima pooperacna starostlivost,hojenie,budem rada ak mi napisete seriozne,dost sa bojim,dakujem katka.

evelyn9

operacii sa zatial vyhybam nie je nutna ale nie je to ziadna slava, da sa to zatial zniest, som zo ZA takze tiez rozmyslam na zilpe mam to aj blizko od domu, zatial fungujem na vykladaniu noh vela vody turistika nech nesedim doma natieram priessnitz gelom a obcas kompresne pancuchy, snad sa mi to nebude zhorsovat

zilpo nie

dobre vám chcem všetkým poradiť, nechoďte na operáciu laserom do Žilpa v žILINE, ja po roku a pol idem na ďalší zákrok, lebo mi to nespravili dobre a neuzavreli žilu. bolo mi vysvetlené že aj kvôli tomu, že majú starý laser. prosím vás, nespravte takú chybu ako ja, a informujte sa o laseri a podrobnostiach a vyberte si centrum, kde robia operáciu pod sonom a nie ako na páse...

anonym911

Som po laserovej operacii krcovych zil - robili mi to v Ziline v nestatnej poliklinike Zilpo.
Zakrok prebiehal uplne v pohode, bez bolesti s lokalnou anestezou, operacny tim odviedol skvelu pracu. Uvidim ako sa postupne zotavim :-)