Operácia kŕčových žíl

Príspevok v téme: Operácia kŕčových žíl
katkazilnata

Na nohach mam uz dost dlho krcove zily,v poslednych rokoch sa to zhorsuje,najma v lete to dost boli.Odhodlala som sa zajst k lekarke a poziadat ju o posudenie nutnosti operacie.Uznala ze operacia je v mojom pripade nevyhnutna.Preto prosim ludi,ktori uz operaciu absolvovali aby mi pomohli s vyberom vhodneho odbornika,nemocnice a sposobe vykonania operacie.Pocula som ze to ide viacerymi sposobmi,ktory je ten najlepsi? Takisto ma zaujima pooperacna starostlivost,hojenie,budem rada ak mi napisete seriozne,dost sa bojim,dakujem katka.

mimka1802

Ahojte všetci.Som po operacií krčových žíl 4 dní.Bola som operovaná v SL nemocnici v lokalnej anestéze.Da sa to vcelku zniesť,troška pali ranka v oblasti slabín ale nieje to až take zle,mam aj modriny.Zatial sa citím vcelku dobre,ale nie až 100% uvidíme ako bude pokračovať proces hojenia,totiž ešte mi treba vybrať stehy.Pevne verím že bude všetko v poriadku....zatial s mojej strany pre vas čitateľov všetko.....:)

Mišo

Dobrý deň. Som 5 dní po operácií krčových žíl. Robili my to v Leviciach, a som veľmi spokojný. Operácia trvala 20 min. a potom som ležal v nemocnici 2 dní. Lekári a aj sestričky boli veľmi milé, a dalo sa vidieť na nich že vedia že čo robia. Môžem tú nemocnicu odporúčať každému.

ryn

Na slovensku je teraz novinka RYN topánky. www.ryn.sk pozrite si stránku sú tam dolezité informácie. Ja som úplne spokojná, uzdravil krcové zily. SUPER!!!

rozalia

ahojte aj ja som po zákroku mám otázku na tých čo sú tiež potom:ako dlho sa má nosiť ta pančucha na krčové žili? a ešte oporácia bola v pohode Vojenská nemocnica v Bratislave.

mate59

býva to bez komplikácií,oper.sa vykonáva aj v lok. anestézii,od pása nadol.Je šetrnejšia,skús sa dohodnúť s lekárom.

zdenkaS

Prosím vie mi niekto poradiť?
Mám plánovanú operáciu kŕčových žíl laserom v TT. Má to byť ale v celkovej anestéze - prečo? Sú pri tom nejaké komlikácie? Bojím sa toho.
Ďakujem ak ma niekto povzbudí alebo mi poradí.Zdenka

Anetka 28

Mam ist na operaciu krcovych zil do Bojnic.Chcem sa opytat ci tam niekto bol a ake mal dojmi, ako bol spokojny?

bubububububu

ja som bola na operacii krcovych zil pred par dnami robili mi to s RFITT METODOU s lumbalkou (toho som sa vobec nebala) nic som necitila..Po operacii to bolelo ale asi to bolo aj tym ze som mala silno pritiahnuty obvaz..mam asi 6stehov ale co ma najviac stve je steh na slabinach tam si to netreba moc pritlacat lebo to stipe ..teraz 4dni po operacii sa uz citim celkom fajn treba nosit bandaz noh tak 2-3tyzdne cez den aj noc a potom dalsie 3tyzdne len cez den..som zvedava ako budem fungovat casom

Miaaa

Je to hrozne ako niekto takto odflakne operáciu a viacek sa už nezaujima. Je to bezmocnosť nas paciantov. Nevydarena operácia sa už neda vratiť späť zostava iba nadavanie na doktora a život v smutku. Ja to hovorim z vlastnej skusenosti. Nebola som sice na operácii krčovych žil ale na inej odfláknutej a nemôžem robiť nič. Lebo ono chirurgovia si myslia že je všetko OK aj keď to nie je pravda a chybu si nepriznaju.