môj žaludok štrajkuje

aloe

jaja, monula3333: prírodné produkty aloe vera gel a probiotiká vám to dajú do poriadku.môžem aj dávkovanie a upresniť, aby to nebola reklama:duratnakatka@zoznam.sk

gregor

Po každom jedle, alebo keď ti netrávi (to by mala byť bolesť brucha) uži štamperlík (čiže 0.05L) prírodnú liečivú vodu Zaječickú horkú. Je to voda horkej chuti s vysokým obsahom magnézia(horčíka).Dávku netreba veľmi veľa navyšovať lebo táto voda je vo vačšom množstve (0.4L) preháňadlom.Ja ju kupujem v lekárni a vraj ju dostať aj potravinách. Zdraví Gregor

mia1

ja som mala ten isty problem, ale ja som to mala z toho ze som nalacno pila kavu. ranajkujes? inak ta gastroskopia je to ze ti zavedu sondu cez hrdlo do zaludka a pozru sa co tam mas popripade odoberu vzorku zo sliznice-biopsia

monula

no už som bola na nejaké vyšetrenia z krvi ale nič... asi pojdem na gastroskopiu či jak sa to volá. A čo to vlastne je?

mira

Ako 1.pomoc pri bolestiach žalúdka je liekom kaša z pšena vareného s vodou v pomere 1: 2,5 asi 25 minút. Ďalej pomáha varená cibuľa menej ako 20 minút, aby sa nestala kyselinotvornou. Všeobecne komplex orgánov žalúdok slezina slinivka pomáhajú liečiť guľaté zeleniny, okrem uvedených japonská dyňa, redkvičky, kvaka, kaleráb, kapusta atď. Príčinou problémov je prekyselenie z cukru, ovocia a mäsa.

RNG

Pretrvavajuce zaludocne bolesti su alebo od vredov, alebo od zapaleneho pankreasu. Treba vysetrit a adresovat.
Ktatkodobe su casto od premnozenia bakterii a daju sa vyriesit branim koloidnej strebornej vody, 4x2 lyzice denne