Velmi popraskane pery

Fraw

mne pomohol balzam na pery z notina - eos sweet mint a krem bioderma atoderm na tvar a pekne sa toho zbavis...uvidis ;)

Shaga

Ja som mala ten istý problém ... objavila som doma smrekovú masť s propolisom. Pery mi po 2 dňoch úplne zregenerovali. Odporúčam

Bu-bi

neholdujes alkoholu? pri nadmernej konzumacii alkoholu vznika nedostatok niektorych vitaminov, to sposobuje tieto tazkosti

carloverrr

Zdravím, mám rovnaký problém. Vyše mesiaca mám problém so suchými, popraskanými perami a kútikmi. Vyskúšala som eos, klasický balzám na pery s medom a dokonca aj med (na ňho mám pravdepodobne alergiu, lebo po nanesení páli na perách) a už som zúfalá, čím ďalej, tým je to horšie.. bola by som vďačná za nejaké rady, ak má niekto skúsenosti..

pomocnica

Neviem, či to tu bolo písané, ale vyskúšajte kokosový olej si dať na noc, ráne keď niekam idete tak si dajte pomádu, myslím, že Avon také jednu dobu držal(vianočná edícia myslím), lebo ja takú mám...s obsahom bambuckého masla a mandľovým olejom, keď to začnete praktizovať, pery sa vám pekne zregenerujú + veľa bozkávania, aby sa vám pery prekrvili. ;-)

Lucia671

Skúšala si aj nejaký piling? Dosť to pomáha pred tým ako si nanesieš nejaký dobrý balzam, ja používam od biorythme a tie su naozaj veľmi fajn. Možeš si o nich prečítať viac tu: lifeinpicturesbylu.blogspot.sk

Lucia671

Skúšala si aj nejaký piling? Dosť to pomáha pred tým ako si nanesieš nejaký dobrý balzam, ja používam od biorythme a tie su naozaj veľmi fajn. Možeš si o nich prečítať viac tu: LIFE IN PICTURES BY LU