Velmi popraskane pery

bubulubu

vitaminy, ovocie zelenina b vitamin- pangamin v lekarni-to je drozdia v tabletkach-alebo ho priamo jedz-pomazanka z neho.
peľ jedz-tam su vitaminy, potom-pšeno pohanka vysoko výživné,
nejaka obyčajná mast. hydratuj pi vodu, aby si znutra zavlažila

gastanko2016

ja som raz vyskúšala na popraskané pery bepanthen care. Nemali sme doma žiaden balzam. Premasťovala som viac dní a pery sa mi zahojili.

FromLenka

Veľmi dobrý prírodný produkt sú tonizujúce balzamy na pery od Weledy. Bližšie info nájdeš u mňa na blogu: -odkaz odstránený-

Bašaa

Ja som na pery vyskušla osvečenu metodu mojej kamaratki a pomohlo mi to...velmi! Je to kovová tyčinka z gulôčkou an konci...vyzerá to aj ako činka (piercing do jazyka) pretret pery balzamom jemnučko a behat po perách z tou golôčkou...pery sa tým dokonale prekrvia...a popraskaniny sa uhoja stači lked mate chvilku volna alebo večer pri televízii si behat s tým po peráých aj bývbam naprikald pri počitaci pišem si s kamaratmi na facebooku a k tomu si s tým behám po perýách je to ako tzv. masáž pre pery :)

jingles

ja používam na popraskane pery kalciovu mastičku :) ta sa mi osvedčila viac než kadejake balzamy..proste bez nej ja zimu neprežijem :D