Velmi popraskane pery

miska987

ahojte nam problem s perami nemam ich suche ale mala om ich ale ja som si ich stale oblizovala ateras ma tak akokebi palili a balzam nepomaha za kazdu radu dakujem

Lil777

pocujte, tak ja som dnes otestovala balzam od Neutrogeny - Intense repair lip balm - taky cerveny vytlacaci. V momente ako som ho dala na usta mi osetril pery tak, ze nezostalo stopy po popraskani a konecne ma nestipu a nie su vysusene. Taky zazrak som nezazila. Navyse nefarbi, nelepi a len jemne vonia. Uplne, ze the best vyrobok aspon pre mna. Snad zaberie aj vam. Lebo mne doteraz ziadne Labello, Blizstek, Balea a podobne balzamy nepomohli.

danielaaa

izabelka, bravcova mast?? no fuuuj, nikdy by som si nedala na usta bravcovu mast, a to som tiez skor zaprirodu

pre kiwi
www.nells.sk

:D

danielaaa

tak tak, flexitol je NO 1 u mna a to som uz poskusala habadeeej balzamov, mam atopicku pokozku, to znamena ze aj pery velmi, ale toto je pecka, aj ked mne trocha smrdi :DD nic lepsie som doteraz unas nenasla

Izabelka_MT

a presne túto vazelinu som mala kamoška mi ju kúpila v anglicku a nato aké to mám suché tak mi to vôbec nepomáha...najlapšie je mať niečo prírodné a nie chemické maste

Izabelka_MT

ja mám totálne suché nad perami z pomarančov a že vraj pomáha bravčová masť no dneska vyskúšam a potom napíšem

kiwi

Aj ja som mala podobné problémy, pery mi často praskali a štípali a najmä nič z klasických mastičiek na pery nepomáhalo. Potom som na radu lekárničky vyskúšala vazelínu a môžem ju len a len odporúčať :) Nezanecháva taký ťažký mastný pocit (čo naozaj neznášam) a moje pery sa dostali do formy behom dvoch dní pravidelného používania. Teraz bez nej nemôžem vyjsť z domu, som závislák :)
Jedinou nevýhodou je, že konkrétne tento druh (Vaseline Lip Therapy) je ťažšie zohnať :/

www.vaseline.co.uk

Katka0123

Na popraskane pery uplne staci obycajny jeleni loj, ktory kupite v hocijakej drogerii...samozrejme, ak za tym nie je nejaky vaznejsi problem... a behom 2-3 dni mate pery "ako nové" :)

Kygio

Ja som mala ten isty problem, potom som na www.buzzhunter.sk nasala odkaz na sadu balzamov na pery VITALOS. Ucinok bol velmi rychly a teraz nejdem z domu, bez vitalosu v kabelke...
je ich strasne vela, okrem neutralnych tak maju aj vseliake ovocne prichute.
vitalos.sk