Velmi popraskane pery

Lucinkapusin

Ahojte ja uz mam cely tyzden pery vysusene popraskane a velmi ma stipu..dokonca sa mi pod hornou a dolnou perou spravili malinke vyrazky ako pri ekzeme..uz neviem co robit..vie mi niekto poradit??Zatial som skusala mastne kremy davat na peru a pod peru ale akoby to zhorsilo..balzam vobec nepomaha a najnovsie si davam med ale mam ho len 1den..dufam ze mi pomoze,lebo je to uz dlhy cas co to mam..vie niekto poradit nieco lepsie??

zuzanecka

chyba vitamin B2- riboflavin...nachadza sa v orechoch, mlieku, vajciach,syroch, peceni, mandliach,jogurtoch, rybach a listovej zelenine

mjanik

preto,že ide o vnútornú záležitosť,vonkajšími masťami nedostanete trvalé vyliečenie-ide o špatne pracujúcu slezinu,tú treba preliečiť,najlepšie akupunktúrou

lizanka

ja som mala podobny problem s rukami, praskali az do ziva, myslela som si prv ze od mrazu, ale potom aj v teplom pocasi. zacala som brat Zinok na akne a odvtedy nemam problem. ale samotnym zinkom to nebude, lebo ten som samostatne brala uz niekolko mesiacov a nic, v tej zmesi je aj vit B6 a A +ine, cosi z toho pomohlo

henika

caute mam strasne suche pery a rano ked vstanem mam pery jakeby lepiacou paskou prilepene a cervene a balzamy nepomahaju co mam robit ???