Svrbive vyrazky

Príspevok v téme: Svrbive vyrazky
jaja

uz par dni sa mi na tele robia take vyvysene vyrazky naruzovkastej farby-ked su v klude tak telovej farby, ked svrbia a skrabem ich tak scervenaju. su vyvysene nepravidelny tvar a priserne to svrbi. najviac navecer alebo rano. mam aj tie stare, ale vzdy sa mi niekde vyhodi nova,ktora potom svrbi najviac. o co vsetko sa moze jednat?

Celibezseba

Uz dva a pol tizna mam tie svrbive vyrazky na rukach a zadku hlavne. Obliekol som stare tricko po niekom co stalo dllho v skriny..a nevipral predtim...alebo to mam od prasku proti svabom co tu aplikovali na ubytovny...nemam cas na lekara

milenkalienka

treba ist k dermtologovi najlepsie on zisti pricinu, ja si dam vzdy nejaky gel na to nech si to neskrabem, novosil tym ze chladi tak vyrazky neskrabu a idem k lekarovi

RM#

Dobry den mam podobny problem uz asi treti den sa mi na nohach robia take pupence najprv je jeden potom sa rozsiri a hrozne svrbi a nakoniec zmizne ale spravia sa dalsie a dalsie a znova zmiznu ...uz neviem co s tym a mam pocit ze sa siria dalej ci co :( neviete mi poradit co to asi je ?

Fotku mi nejde vlozit lebo je privelka:(

JoKo78

dnes rano som nasiel na oboch stehnach, na identickom mieste vyrazky,cervene a v strede biele kolecko, neviet co to moze byt? ani to nesvrby, len mam dva flaky na stehach, na jednej nohe ich mam asi 15 flakov a na druhej nohe jeden velky cca 5cm a cca 5 malych, zeby alergia na nieco? poradte dakujem

Gili3

ahojte aj mne sa spravili vyrážky na celom tele už ich mám 7 dní a 2 dni sa nerobia potom sa my spraví aj
7 odrazu a doktorka poradila dithiaden a natierať púdrom ale nejako to nepomáha a furt pribúdajú mal to niekto z vás a ako ste sa toho zbavili lebo také niečo som pred tým ešte nemal...

Denix

Ahojte, tak som sa dnes od nasej detskej lekarky dovzedela, ze taky sarlach (spalovu anginu) moze kludne mat aj dospely clovek. Napada sice hlavne deti tak do 12 rokov, ale sama nasa doktorka ho uz mala neraz od kedy pracuje ako doktorka...
no a sarlach ma najprv 2-3dni teplotku a potom sa clevek vyhadze - hlavne na rukach a clenkoch a vraj aj v miestach pod nohavickami (slabiny).

Loliiiiiii

Ahojte... Uz asi tyzden mam na tele presnejsie na bruchu aj na chrbte a na rukach z vnutornej strany take male vyrazky ktore ani moc volnym okom nevidno len na dotyk je ich uplne citit... Aj ma to svrbi... Neviete mi poradit co si nato mam dat? Alebo z coho by to mohlo byt? Nejedla som nic nove za posledny cas.. Moze to byt zo solarka?