Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

???

karioll ojka
no vy ste sa tu zasa stretli len aby ste kazdeho zvozili a zkritizovali ešte tu chyba ten treti
co tak nechat priestor aj prirodnej liecbe???

ojka

dievcata, to nerobte,...
V pošve za normálnych okolností žije istý druh baktérii,kt. napomáhaj udržovať toto prostredie v rovnováhe a nedovolia vzniku infekcie.Tie baktérie sa volajú Lactobacilli,tak prečo na to spomínané "obnovenie spravnej flory" radšej nepoužijete fakt nejaké iné "veci" ako jogurty.Napr. existuju rozne prípravky,kt. sa daju kupiť v lekarnach alebo kde, ktoré obsahuju kyselinu mliečnu,kt. obnovuje a udržiava prirodzené prostredie v tychto intim. oblastiach a pomahaju chraniť aj pred zapalami a su vhodne aj na každodennú starostlivosť.

habibinka

a môžete mi poradiť,na ako dlho sa ten tampón s jogurtom má vkladať do pošvu?skúšali ste to niektorá?pomáha?

kaciatko7

na vytoky a kvasinky skuste biely prirodny jogurt na tampon, zaviest...pomaha na obnovenie spravnej flory.
pri opakovanich zapaloch zapricinenych kvasinkou, candidou, vyskusat protikandidovu dietu s vylucenim vsetkych sacharidov, ktore candidu vyzivuju, citricidal (www.regeneracetabor.cz)...
mlieko by som nepila, ani mliecne vyrobky, sposobuju zahlienenie, nanajvys biely prirodny jogurt (nie light)

until

ľudkovia dočítala som sa že levandulľové prípravky pomáhajú proti kvasinkám. neviete náhodou či sa dá kupiť levandulové mlieko alebo olej v lekárni?dakujem