Kvasinky, výtok z pošvy

Príspevok v téme: Kvasinky, výtok z pošvy
ivinka

Ahojte ženy...už asi tri roky mam problemy kvasinkami...Vkuse vytoky, palenie, svrbenie v pošve, bolesti v podbrušku. Posledné 4 mesiace je to uz neuveritelne...Skusala som asi všetko, Gyno Pevaryl, candibene - čapíky, kremy.. Ketonal do konečníka..Probiotika a napriek tomu že nemam pomer mam ich vždy, včase ked beriem vag. tablety ale aj ked ich vysadim. Uz fakt nemozem,,,Prosim poradte mi ako sa ich mam navzdy zbavit.

Ve

prevarte si vodu, najlejte ocot a robte výplach, toto mne pomohlo, nech mi nikto nehovorí, že to stojí veľa peňazí

Afroditaaa

ahojte baby,to isté mám aj ja...ale už asi dva roky...najmä asi tak týždeň po krámoch a nie je to len bežná ovulácia...
o tom tampóne namočenom v jogurte som už počula,skúsim to,aj keď tampóny nemusím...
JA špekulujem nad Candistop-om ***CANDI STOP je doplnok stravy obsahujúci 7 probiotických kultúr, extrakt grapefruitu, cesnaku a probiotickú vlákninu - inulín. CANDI STOP je vhodný pri gynekologických infekciách a zápaloch. Probiotiká pomáhajú brániť vaginálnej infekcii, ich účinok spočíva v schopnosti kolonizovať, blokovať rast a redukovať počet patogénov, predovšetkým Candida albicans - kvasinky, ktorá fyziologicky osídľuje tráviace ústrojenstvo a zároveň sa nachádza aj na sliznici kože. Pri premnožení kandidy nastáva nerovnováha, pričom prevláda forma toho mikroorganizmu a dochádza k masívnej tvorbe toxických metabolitov, ktoré bezprostredne ohrozujú imunitný systém. Má sa za to, že napriek tomu že nie sú probiotiká schopné vyliečiť vaginálnu kandidózu, sú veľmi užitočné ako doplnok liečby k antimykóznym liekom a môžu pomáhať znižovať riziko opätovného výskytu tejto infekcie. Použitie probiotík môže taktiež pomôcť posilniť prirodzenú odolnosť črevnej mikroflóry proti Candida albicans, najmä pri užívaní antiobiotík. Ďalšími zložkami prípravku sú cesnak a extrakt grapefruitu, ktoré podporujú antimykotický účinok.***
NECHCEM robiť reklamu,neviem,či je to účinné...snáď hej,ale ja som skôr na prírodné veci,skúšajte dosť cesnaku jesť a oregánový čas... ja som si vyluhovala oregáno (zoženiete bežne v supermarketoch,hypermarketoch v sáčočku to je) a to som pila,oregáno má skvelé účinky,tak ako cesnak a mnoho iných prírodných vecí,v prvom rade prírodné veci a potom umeliny,keď už je velmi zle...
Cesnak je známy,ako všeliek,tak to by Vám mohlo stačiť :)
A oregáno,zabraňuje usádzaniu tých baktérii... :) Ak chce niekto ešte niečo vedieť annaanonymna@centrum.sk je tu pre Vás :) čauko a veľa zdravia!

Cheri39

Macmiror si neskúšala? mám s ním veľmi dobrú skúsenosť, poradila som aj kolegyni, veľmi bola spokojná...

Katynka

titi...
a ten Jenamazol kolko stoji asi?Mozem ho teda normalne pouzit?Lebo ma uz dlhsie trapia kvasinky a bola som u doktora pred mesiacom a nechcem ist znova...Myslim ze to ma za nasledok ATK,ze sa mi to stale opakuje...

titi...

Ja si myslím,Candibene sa dá kúpiť.Podobný je aj Jenamazol,tiež sa zavádza do pošvy pomocou tej trubičky,čo je v krabičke.vypíše aj gynekologička,ale dá sa aj voľne kúpiť.Jedna liečba je na tri dni.Takisto obsahuje clotrimazolum.

Katynka

Ahoj,ja sa chcem opýtať,či sa dajú mastičky Candibene kúpiť aj bez lekárskeho predpisu?Myslím tie,ktoré su na 6 dní a zavádzajú sa do pošvy.
Ďakujem

xyxyz

skus protikvasinkovu dietu...vygoogli si..a kup si nejake dobre kvalitne probiotika..a ked ta priatel podozrieva, tak mu odporuc nieco si nastudovat o tejto problematike na nete..alebo nech napise na gynekologicku poradnu na nete a oni mu to vysvetlia- anonymne

Inner

ries to na imunologii. Pravdepodobne mas znizenu imunitu. Zaroven je vsak mozne, ze chory je tvoj partner a kvasinky opakovane na teba prenasa.

mata333

dobrý deň. Mám veľký problém s kvasinkami, v jednom kuse sa mi vracajú. Niekedy po mesiaci, niekedy po týždni. Vyskúšala som Gyntima čapíky, hneď ako začnem pociťovať svrbenie siaham po Canestene ale aj tak to nezaberá.Viackrát som si kúpila tabletku v lekárni. Priateľ ma začína podozrievať že mám pomer s iným. Čo mám urobiť aby som sa toho zbavila nadobro?