Menštruačný pohárik

wiwi

To je riadny humus. Radsej si davam ciste vlozky balene po jednej, ako pohar, ktory sa len oplachuje...Dobry hnus. Podotykam, ze vy si tie poharky urcite nemenite tak casto, ako ja vlozky - kazdu chvilu...Ved aj po blbom porode sa odporucaju vlozky...

petruška

neviem či si ho mám kupiť prosíím vás poradte, mám iba 15 som panna ale aj tak by som si ho velmi chcela kupiť niekde píše že v pohode niekde že radšej nie, všade su rôzdelne info, strašne ho chcem som mladá a velmi mi vadia kramy, ale zas sa nechcem s dakým vyspať len aby som si mohla kupiť kališok please ak ma už niekto taky skusenosti prosím napíšte

slavka košice

ahojte nieje tu niekto z KOSIC?
pretože by som si chcela objednať ten kališek strašne
a hladam ešte niekoho aby som si ho nekupila sama pretože ak dve tak tO bude lacnejšie. ak tu bude niekto z košic moj email je daisinqa@gmail.com suhlasila by som v pohode že by to prišlo k tebe domov a si ponho prídem zaplatila by som vopred, alebo ako sa dohodneme.

gigju

AHoj prosim poradte neviem ale niekedy na v oblasti vaginy a hore zacne pichat akoby mi tam nieco prisivali poradte .... dakujem

janka

menit by sa mal priblizne tak casto ako tampony - vlozky..najviac vsak po 8 hodinach :) cely den..? to je nezodpovedne, myslim..

zwedavus

a to vazne, ze rano si ho dat a staci az vecer ho vyprazdnit?? nie je to nejaka dlha doba?? inak, aj ja rozmyslam, ze si ho kupim, super vecicka podla mna..

dvojbotka

bud ho mierne na spodku stlac aby sa zrusil podtlak alebo sa ho snaz ako keby vykyvat-povytiahnu jednu stranu potom druhu a takto ich striedaj.