Menštruačný pohárik

gabrielik

Mna presvedcil tento vesely clanok:

weblog.anicka.net

Anička tam má ešte jeden článoček na túto tému: zoznam často kladených otázok.

lilun

takze dnes som sa odvazila, prevarila ho, sla do kupelne, na wc sadla a skusila podla navodu dat. na treti pokus vsupol dnu, ani neviem ako, hned sa prisposobil, absolutne ho necitit, som skusila aj sediet aj chodit, len si musim podstrihnut tu rurku ci co to tam je na vytiahnutie lebo na mna je dlha. mam teraz ,,suche,, dni, tak som ho pred pouzitim trochu navlhcila.

januška

lilun tak ako?
netrpezlivo cakam na tvoje odporucanie :) uz si ho chcem tak na 95% objednat len potrebujem tak malinko "dokopnut" :)

ratata

už som si ho hneď objednala a to hneď po vašom príspevku. už som zvedavá a napíšte ako presne sa to zavádza to si nejak zrulujete alebo ako?

gabrielik 1

ja som si kalistek kupila priamo od vyrobcu. Ja som si vybrala Lunette z Finska.
Prekvapila ma rychlost akou som ho dostala a vsetko ok.
Pouzivame ho s dcerou uz stvrt roka a nikdy \\\"NIKDY\\\" sa uz nevratim nazad ku povodnemu.
Mam velmi silnu menstruaciu, takze prve dva dni a hlavne noci istim vlozkou, ale zvysok mensturacie vlastne ani neviem ze ju mam.
dokonca som sa zacala tesit. A to ma menstruacia prepadla pred cestou do Prahy a aj 24 decembra. Teraz uz niesom vobec namrzena a zatrpknuta, ked mam dostat menzes alebo ked ho mam.
A ani som si neuvedomovalaz ze dovodom mojej nervozity nieje predmenstruacny syndrom, ale znechutenie z nepohodlia pri noseni vloziek ci tamponov a ustavicny stres, aby som sa stihla vcas prebalit.

lilun

takze dnes mi poharik prisiel, najprv sok, ake je to velke:) ale nenecham sa znechutit, zajtra skusim a podam info:)

páleníková

Odkaz pre Janušku.
Na našich stránkach sme naozaj súťažili a ešte súťažíme. Vyžrebovali sme tri hlavné ceny a našim výherkyniam sme už poháriky odoslali. A ako prekvapenie sme vyžrebovali ešte 15 účastníkov súťaže, ktorí získali nárok na 20% zľavu. Vy ste asi boli medzi nimi.
Ak sa neviete rozhodnúť či kúpiť alebo nie,máte možnosť využiť záruku spokojnosti a pohárik skúšať tri mesiace.
Čo sa týka infekcií - možete si pohárik nechať len na zvláštne príležitosti napr. dovolenka, kúpanie, spol. akcie a pod... I keď na našich stránkach máme informácie už aj od používateliek, ktoré trpievajú mykózou. Všetky príspevky v diskusii na stránke sú ozajstné.

januška

ahojte dievcence :)
chcem sa opytat ci ste sa niektora zareistrovali do tej sutaze o menstruacny poharik.lebo mne napisali ze som vyhrala 20% zlavu a by som chcela vedet ci to len neni obchodny tah a neposielali to vsetkym ostatnym :)