LIZANIE TAM DOLE....

olia

marfuška môžeš mi povedať akú značku používaš? je dobré stále tú istú...ja som používala tú Intimu......a samozrejme,že umyť sa treba :-)

olia

miriamka...plne s tebou súhlasím,je to neskutočne super pocit...niekedy mám chuť priateľa chytiť stehnami a nepustiť ho odtiaľto :-)držala by som až do rána:-)

marfuška anjelik

Ja sa tiež pridávam k tomu,že umyť áno.Už aj k môjmu dobrému pocitu.Predsa len,chodíme na záchod,máme oblečenie,potíme sa...používam nie mydlo,ale intim gél.A dobre spláchnem vodou.Napokon,keby prišiel partner ku mne neumytý z celého dňa,tak asi sotva by sa orálu dočkal.A to ho rada príjímam ako aj dávam.Ale hygiena byť musí

miriamka

kocicka:no tak neviem ci kazdy to ma rad...nevravim ze ma byt naparfumovana ale zase ze by po celom dni sa vecer vyzliekla a dala priatelovi nech mi vylize to sa mi nepozdava.Ved v posve sa ti tvori kysli sekret ...no kazdy ma rad daco ine :) a STANLEY tak kludne sa do toho pust je to ako z bozkavanim ked tam budes tak budes vediet co mas robit..kludne sa tam po celej muslicke pohybuj nie len na klitorise a mozes pouzit prsty pludne aj ked je holka panna to ju neodpanni neboj sa.Ja osobne mam radsej bez prstekov.

marfuška anjelik

Toto je spôsob kedy orgazmus dosiahnem zaručene a pomerne rýchlo.Milujem to.Najmä,ak kmitá končekom jazyka po klitorise a potom ho ocuckáva.

kocicka

Miriamka umyt sa?nie kazdy chalan ma rad ked sa baba pred tym umyje napriklad moj chalan to neznasa,ved predsa chce lyzat mna a nie mydlo:D

stanley

Ahojte slečny, čo konkrétne sa Vám na tom páči? Chcel by som sa do toho pomaly pustiť, ale neviem čo presne robiť. Len klitoris, alebo aj niečo naviac? Je to pre Vás fakt také super, lepšie ako sex? Len jazykom? Alebo aj prsty? Čo ak je panna? Čo Vás najviac vzrušuje?

iivaa

tazko povedat ci sa pytas bab alebo chalanov.... z mojho pohladu:
ja uuuplne zboznujem ked mi priatel lize, ocuckava,a hladi muslicku... fakt vrelo odporuucam;);)

miriamka

Mnaaam ja to mam velmi rada ked sa mi tam hra s jazyckom.je to take prijemne a vzrusujuce...ak si to este nevyskusala tak sup do toho nemas sa coho bat je to dobrucke...aaale nazabudni sa umyt :)