Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aknecolor - ano ci nie?

Príspevok v téme: Aknecolor - ano ci nie?
rolo

Zdravim. Na zaklade mojho problemu (flaky ktore mi zostali po starych akne) mi lekarka predpisala Aknecolor. Davam si ho vzdy rano a po natreti si na tvari nenajdem jediny fliacik... je to super, ale ked si ho poobede zo skoly dam dole, objavia sa mi znova, niektori mi hovorili ze po zotreti mam horsiu tvar ako pred natretim. Neublizi alebo neovplyvni mi akne na tvari?

AKne AkNe

Ja tiez pouzovam ACNECOLOR uz asi 2tyzdne ... no celkom mi to pomaha , ale ja si ho davam na celu plet a okolo nosa mam strasne suchu pokozku tak si na to davam takzvany \\\"hojivy zabal\\\" je to z oriflame niektory to poznaju pod nazvom \\\"vajicko\\\" .. pouzovam este vyzivujuci krem tiez oriflame ale aj tam mam strasne suchu pokozku a akne mi to akurat tak vysusuje a trosku pomaha ale nemiznu mi a aj ked mi zmiznu tak sa mi zase niake na tvari objavia !! vyskusala som uz vselico ale nic z toho mi nepomaha a aj ked pomoze tak len na niaku dobu a mam znova problemy ...

parasutistka

ZASADNA VEC: ono sa to nema patlat na celu tvar!!!! k LIEKOM si treba citat pribalak! tam to mate. tu sa nejedna o "problematicku plet" a "kremik". Akne je OCHORENIE a aknecolor je LIEK. konzultujte to s odbornikom a precitajte si ten papierik v skatulke. fakt je ze tie 2 odtiene nemusia vyhovovat kazdemu, ale ked ho pouzijete tak ako sa ma (tuknut trochu aknecoloru na vyrazku) tak vam to fajne zakryje a farebny rozdiel ani nebude vidiet..

Eva531

Tiez som v puberte (davna minulost) aknecolor skusila, no vtedy existoval iba jeden jediny odtien a ten bol pre mna prilis tmavy, mal studenu sivohnedu farbu, pricom moja pokozka ma od prirody velmi bledy a teply odtien, takze to na mne vyzeralo velmi neprirodzene a smiesne, myslim ta farba, tak som ho prestala pouzuivat este skor, ako som stihla spozorovat nejaky jeho ucinok... Ale fantasticky dobre pristane ludom, ktori maju od prirody studeny, skor tmavsi sivohnedy odtien pokozky a mysacie hnede vlasy. Takymto typom ludi sadol ako uliaty. Problemy s akne u mna nastastie s pribudajucim vekom vyrazne ustupili.

fixka

ja ho tiez pouzivam uz x rokov ako make-up a licka dotienujem. akne mi sice nevyliecil ale perfektne kryje vyrazky, ziaden iny make-up tak dobre nekryje... mam po 30ke a ziadne vrasky z neho nemam :)

angiee19

aknecolor nie je na jazvy!!
ja to pouzivam na akne miesto mejkapu.. a potom uz len prepudrujem..
ak nemas akne, nepouzivaj to.. kupim si nechtikovy krem v lekarni, pripadne betaglukanovy gel. ani jedno nie je drahe.. drzim palce aby jazvicky zmizli.

petra433

Z dlhodobého hľadiska určite nie. Pleť vysušuje zbytočne a nerieši problém. Tak ako napisala Babsie v neskoršom veku sa vytvárajú vrásky a pleť sa zbytočne dehydruje. Ja som vymdenila za Tónovací antibakteriálny krém Dado Sens, pekne vonia je na prírodnej báze, zároveň lieči a pleť dýcha.

Babsie

Decka, acnecolor v ziadnom pripade nepouzivajte na celu tvar, iba lokalne a vklepkat do stratena aby nezostala na vyrazke velka masa. Vemi totiz vysusa a pokial si nedate pozor, budete uz v puberte vraskavi... Treba si davat poriadny hydratacny pletovy krem a pouzivat make up iba na vodej baze a nie olejovej aby moha plet dychat. acnecolor si dajte len ako korektor.vzdy som si myslela, ze sa treba natierat kremami co vysusuju, ale je to velka chyba. kremy na aknoznu plet prilis vysusia a plet strati prirozenu vlhkost a zacne sa branit tym, ze sa zacne este viac premastovat. Kiez by mi toto niekto povedal skor...a k tomu pite veeela vody pripadne uzivajte B-komplex a acnecolor vam uz nebude treba:)

vvvvvvv

Pred piatimi dňami som si kupil aknecolor,natieral som si ho iba na zapalene miesta,lebo som myslel že to miesto sa vysuši a vyraška zmizne.Ale vobec to nieje pravda.Ale inač tvar je pekna po natreti. Potom ju umyjem vodou a vyrašky možno ešte viac ako bolo. Takže neodporučam AKNECOLOR.

Sheelagh

Čo sa mne osvedčilo a som prekvapená, že kožné doktorky to na akné nepredpisujú, je tzv. gáfrový alkohol - je to taká \"vodička\", akurát, že obsahuje gáfor a ešte niečo. Je to iba na predpis, v lekárni to priamo namiešajú. Paradoxné je, že som sa k tomu dopracovala vďaka sestriným vredom, ktoré sa jej začali robiť na tele. Doktorka jej toto predpísala, aby si to na postihnuté miesta natierala (a aj to zabralo). Daná vodička totiž veľmi účinne vyťahuje zápal všeobecne. Mne to veľmi pomohlo. A vreo odporúčam !!!
Volám to zázračná vodička, pretože akokoľvek som mohla mať zapálené vyrážky, stačilo mi natierať si ich ráno a večer a prakticky za deň - dva sa mi vyčistila pleť. Dokonca sa mi stalo, že raz, ako som sa vrátila z dovolenky pri mori, strašne som sa vyhádzala na lícach, v živote som nič také nemala. To ani neboli vyrážky, ale veľmi hlboké hnisavé ložiská, tak som sa strašne zlakla. Začala som si na to dávať spomínanú vodičku a do mesiaca mi to zmizlo ... ale nebolo mi všetko jedno.
Pokial by ti to doktorka odmietla predpísať, tak dá sa v lekárni bez predpisu kúpiť gáfrová masť, ale tá nie je taká účinná, lebo jeho koncentrácia v tej masti nie je taká vysoká.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.