Aknecolor - ano ci nie?

Príspevok v téme: Aknecolor - ano ci nie?
rolo

Zdravim. Na zaklade mojho problemu (flaky ktore mi zostali po starych akne) mi lekarka predpisala Aknecolor. Davam si ho vzdy rano a po natreti si na tvari nenajdem jediny fliacik... je to super, ale ked si ho poobede zo skoly dam dole, objavia sa mi znova, niektori mi hovorili ze po zotreti mam horsiu tvar ako pred natretim. Neublizi alebo neovplyvni mi akne na tvari?

Jožo 123

Som chlapec probleémy s Akné som mal dosť velké ... aknecolor som použival... pomohlo mi to akurat tak na tri ko...ty!!!
ani minimalne zlepšienie... daval som si to na noc... ráno som mal šupiny ako kapor...
a akné som si vyliečil lekarskym Liehom je to super ::) a nelesknem sa potom z neho ako vianočna gula :D

Respect girl

Ja som si akurát dnes kúpila AKNECOLOR ... keďže mám svetlejšiu pokožku tak svetlejší... ale po nanesení je celá tvár hrozne svetlá, a tmavý by bol hrozne tmavý. A aj tak podla mna aknecolory vyrábajú v nevyhovujúcich farbách. A smrdí. A ako bolo písané už v predchádzajúcich komentároch aj ja používam krycie krémy z Oriflame. Sú vznikajúce, krásne prekryju flaky na pokožke,po nanesení je plať hladká, krásne vonajú a sú k dostatiu asi vo 7 odtienoch. A cena? asi 4,9 podobne ako aknecolor. Ja kedžé som kozmetická poradkina tak to mám ešťe lacnejšie asi za 3 €.... takžé na otázku Aknecolor áno/nie by som odpovedala asi NIE .. Kúpte si radšej krycí krém z Oriflame, nieje to celkom ako make-up takže
sa vaša pleť až tak nezaťaží ... :D

Tinusha

Ja používam aknecolor nejaké dva roky a práveže pleť sa mi zlepšila..pravdaže každá pokožka nato zareaguje inak..nevýhoda je, že sa nevstrebáva do pokožky ako normálny make-up a keď sa niečoho s tvárou dotkneš tak ostanú fľaky po ňom a cez leto sa strašne leskne tvár :-/ ale ináč perfektne kryje...no ako hovorím niekomu sa pleť tým zhorší a iným sa zlepší...

....

ja som ho použivala asi ked som mala 16 a bolo to hrozne použivala som ho sice len dake 2 týzdne, ale moja plet sa neskutocne zhorsila... a farby v akých je vyrabany su hrozne.. moc blede a moc tmave... a je strasne hustý... a určite sa nema davat na celu plet, ako niektore slecny dávaju :D ved to vyzera hrozne... ale zas sesterke pomohol .. a ak smiem poradit, tak tie co sa chcete zbavit akne dajte si predpisat aknemizin, je fakt dobry kremik pekne vonia a v priebehu týzdna vidno vysledky, ale je to skor na taky typ akne co su len take jemne cervene vyrázky nie také hnisave

hviezdicka23

Aknekolor pouzivam :) nestazujem si, aj ked je prilis husty a moc svetly, bo ja mam ten svetly odtien, ale miesam ho s klasickym mejkapom tekutym a vypada to vpohode :)
Len moja perfektna kozna ktora sa FAKT VYZNA:... mi predpisala na akne isotrexin spolu s tymto aknekolorom, ze aby som si prekryvala to akne... lenze isotrexin neskutocne vysujuje tvar, kazde rano sa budim s takymi supinami na tvari.. :D a ked si na to dam dany aknekolor tak vypadam ako natreta rohozka :DD fakt skvela kombinacia :D inac aknekolor perfektne vonia :) celkovo ked ho mam na tvari citim sa bajecne, ma uzasnu vonu, fakt sa mi lubi :)

koalka

aknecolor používam už dlho, ale len lokálne, určite by som to nedávala na celú tvár a potom použijem ešte samozrejme make-up.Lokálne pôsobí dobre, a aj celkom slušne kryje.

Mandyyyy

Ja som aknecolor používala tiež, myslím že asi 3 mesiace a už som si povedala NIKDY VIAC ! Je síce pravda že perfektne kryje ale tvár sa potom leskne ako ..... :/ navyše bola moja pleť ešte mastnejšia ako dovtedy, o vyrážkach ani nehovorím, celkovo stav mojej pleti bol horší x( a to by nebolo ani take hrozné keby som aj na pohlad s aknecolorom nevyzerala HROZNE, bolo to v tom že vyrábajú iba 2 odtiene, tmavší a bledší .. ja som si samozrejme kúpila ten tmavší, kedže patrím skôr ku svetlejším tipom tak som vyzerala ako ***** prosťe tvár celá hnedá a krk biely. Tak som si kúpila bledší a vtedy som vyzerala ako stena! miesta ktorými som si natrela make up som mala hrozne bledé a vyzeralo to hrozne umelo a neprirodzene :( našťastie som s používaním tohto svinstva prestala! a teraz je moja pleť OVELA krajšia, nie je to síce nejak extra lepšie ale určite lepšie ako ked som používala aknecolor, teraz používam make-up od Oriflame, anti-baktierálny, špeciálne určený na problematicku pleť, a je výborný! :) objednala som si odtien "Natural ivory" a som nesmierne spokojná :) ked tento make up ešte zafixujem sýpkým púdrom tak je to geniálne, pleť je hebká, perfektne prekryté vyrážky a navyše vôbec sa nelesknem, tento make up vydrží hádam aj celý den :)

Pancucha

pouzivam aknecolor na zaciatku som s nim bola spokojna ale rozhodla som ho prestat pouzivat lebo sa mi s toto este viac vyhadzuju vyrazky a upchavaju pory neudporucujem vam nekupujte si ho !!

Viki58

presne tak, aknekolor upchava pory a mozu po nom vzniknut nove vyrazky pretoze plet nedycha. zbytocne premastuje plet este viac. treba siahnut po make upe alebo tonovacom kreme od prirodnej dermakozmetiky a pouzivat vhodnu kozmetiku bez silikonov a konzervantov ktore take vyrazky a zapaly na pleti sposobuju...

MaariannQQaa

Noo aknéécolor..je najhoršiaa kravinááá zničíílo mi to celúú tváár ..aléé nanestasie som ho použivaláá ibáá mesiac :DD aaa ked som ho prestáálá použivat thaa som malaaa jemnuu tvááričku:DD...jedno váám ráádim NEKUPUJTE HO!!! jee too humúúús kuptéé si radseej MAKE-UP z oriflamee jeee to lepsiee jáák ten aknecolor ...aléé akoo chcééteee ale jaa by som ho už v zivoteee nekupilaa hrozááá