Krivý penis

Martinqo

Cau mam 15 a asi od 14 mam zahnuty penis do lava...
A vzdy ked zbalim nejaku babu tak si hned predstavujem na co by asi myslela keby sa to dozvedela...
Je to + alebo - ?
Potrebujem názor inak sa zblaznim. :-(

Sani1771

Mam priatelku a caka ma prvy sex mam penic zakryveny do lava myslite ze to bude nejako prekazat??? dost sa bojim nechcem ju sklamat mate nejake rady?

DonkonalýKár

Čaute ,, mám problem s dokonalosťou aj keď nechcem, tak músím, občas ho podusím ,niaku zmenu skúsim ,, keď sa nudím si ho brúsim .. ale späť ku realite ,, ak keď ho sám vidím som celý bez seba a nejsom sám :D furt mi preteká nie ako pretekár ale ako tvaroch z poza rožku za dykošku ,, vajčiská sú dokonale vyvážene , symetria tvaru dokonale pôsobí na na bar aké pohlavie(otvory)- potvory. Som rád že vzniklo toto fórum na počesť na krivých károv (opuchnutých slížov)čo si chú len omočiť konček ,, preto som hrdý že mi nesmrdí a je tvrdý. S pozdravom

Dokonalý Kár

pravdu

môj penis je zahnutí do hora .ale kedisi bol do hora a ešte do ľava ale ma napadlo že ked ho bude FURT nosiť na pravú stranu tak sa to virovná a tak som nosil asi pol roka a virovnal sa len s tím horom mi to robí problém chcem sa ešte spítať ako vi ho nosíte dole ,hore, hore do lava,.hore do prava

natuty bombo

Servus pomozte prosim. mam ho strasne dlheho. v minulosti som ho mal obviazaneho o koleno a teraz mi na nom ostal uzol. Neviem ako sa s tim vysporiadat skusal som payoncek ale strasne to popipkavalo tak som ho rozbil. doktor vravel ze som schyzofrenik moze to byt dvovod mojho problemu??? Pomozte prosim inak sa obesim.