klistir

danuska123

nooo ok taaaaaaaak ako vidim nikto nikomu nepomohol okrem doda dakujem ti ze jediny normalny pristevok. ja by som chcela dodat len jednu vec.baby co ste sa tu hadali, hygienickejsie je si robit klistyr pretoze, sa vyplavia bakterie aaaa aj to co tam jednoducho pri analnom sexe nema byt. niektory si potrebuju robit klistyr ini nie. je to individualne.vacsinou sa stava ze proste po vytiahnuti penisu je penis zaspineni vyluckami zeny.aaaaaa vobec nemusi mat ziadnu hnacku.hrube crevo, konecnik ma mnozstvo zahybov kde sa pri vyprazdnovani schovaju a ,,zasiju,, exkrementy cize sa veeelmi lahko moze stat ze proste penis ostane spinavy.kocicka ak ty nepotrebujes klistyr tak sa neozyvaj a neodsudzuj tych co su za. klistyr je kazdeho osobna vec uz len z dovodu ze baba si analny sex viac uzije lebo ma o strach menej ze ostane penis spinavy.aaa dodo tento klistir ktory si opisal je ten bezny pri cisteni hrubeho creva ale podla mna az takyto pri analnom sexe nie je potrebny.mne celkom stacila vacsia striekacka s teplou vodou.a zopakovala som to 3x a bola som ,,cista,, cize rita skus to so striekackou do ktorej si dat teplu vodu dat do ritky a jednoducho strieknes dnu a potom vytlacis a zopakuj to tak 3x ...samozrejme pred tym vykonaj velku potrebu ... podla mna je lepsie po klistyre uz nepappat a pockat tak hodinku dve do samotneho analneho sexu nech sa to tam,,vysusi,, .. ja mam len dobre skusenosti :) drzim palce

dodo

Rečí tu má každý veľa, odsudzuje anal, ale aby poradili, to nie... ked nemate co povedat, budte radsej ticho...
teda rita777, kazdopádne si nijak nestrkaj hadicu od sprchy do analu a nepustaj vodu ziadnym smerom. ked uz, nech je to pre teba prijemne. prvy krat, to mozno bude divne, ale neskor zistis, ze ti aj jedlo viac chuti, aj sa citis prijemnejsie.
Musis si kupit supravu na klistir v zdravot.potr. /350 SK/Ta suprava pozostava z plastoveho vrecka,do ktoreho sa naleje tekutina.Z plastoveho vrecka je hned napojena hadicka,dlha asi 1,5 m a zakoncena je rektalnou rurkou,ktoru zavedies do konecnika./asi 10-15 cm, aby proste bola dnu a nevypadla/predtym si ju ale naolejuj alebo nakremuj ,aby sa lahsie vpravila do konecnika.Plastovu nadobku napln tekutinou/teplou do 37°C/mozes do tekutiny pridat lyzicku soli asi na 1 liter tekutiny,alebo vyzmykaj citron,alebo si sprav caj a dobre ho preceď. nazabudni, ze musi mat teplotu tela cca, nie horucejsie, lebo sa popališ, a ani velmi chladne, lebo ta vymrazí. Nadobu zaves do vysky 1,5 metra,daj sa na kolena a rukami sa vpredu podopieraj a zaved si rekt.rurku a pomaly uvolnuj kohutik,ktory je pripevneny na tej suprave/rekt.rurke/Tekutinu si podla tvojich pocitov reguluj.Pred vybratim rekt.rurky,kohutik zavri a pomaly rurku vytiahni. prvý krát k vyprazdneniu dojde takmer okamzite,ale snaz sa co najdlhsie tekutinu udrzat. je dobre si zacat masirovat hrube crevo, aby si tekutinu dostala co najdalej a co najlepsie ti precistila crevá. nediv sa ale, ze pojde s teba akýkolvek sajrajt, ktorý s teba mozno aj 10 rokov už nevysiel. Ahoj a príjemnú skúsenost.

olia

jáj no vidíš.....tak načo potom píšeš kocicke že jej muž ho má o.... keď s tým nemáš žiadané skúsenosti...presne takto vznikajú hlúposti

olia

fgf...predsa ti nikto nehovorí,že si gay tak sa ním sám nenazývaj...ale vlastnú skúsenosť môžeš mať...dal si ho priateľke dnu a vytiahol si ho okakaný,preto si teraz takým zastancom klistíru